Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Julian Ruys
Trainer Julian Ruys
Trainer Frank van de Wiel
Keeperstrainer Rene Lepelaar
Manager Martin van der Veen
Fysiotherapeut Tim Janssen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D1 Westland D1 12:45
DES D1 Etten-Leur D1 12:45
DSHC D1 Rijswijk D1 12:45
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 12:45
Warande D1 IJsseloever D1 12:45
Zoetermeer D1 Alphen D1 12:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Warande D1 10 22 6 4 0
2 Zoetermeer D1 10 18 6 0 4
3 Zwart-Wit D1 10 18 5 3 2
4 HUDITO D1 10 16 4 4 2
5 Rijswijk D1 10 15 4 3 3
6 Etten-Leur D1 10 15 4 3 3
7 Alphen D1 10 14 4 2 4
8 DSHC D1 10 13 4 1 5
9 Craeyenhout D1 10 12 3 3 4
10 IJsseloever D1 10 11 3 2 5
11 DES D1 10 6 1 3 6
12 Westland D1 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov DES D1 12:45 uit
8 mrt IJsseloever D1 12:45 thuis - Veld 2
15 mrt Westland D1 n.n.b uit
22 mrt Zwart-Wit D1 12:45 thuis - Veld 2
29 mrt Rijswijk D1 n.n.b uit
5 apr Alphen D1 12:45 thuis - Veld 2
19 apr Zoetermeer D1 n.n.b uit
26 apr DSHC D1 12:45 thuis - Veld 2
3 mei Hudito D1 n.n.b uit
10 mei Craeyenhout D1 12:45 thuis - Veld 2
17 mei Warande D1 n.n.b uit
24 mei DES D1 12:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alphen D1 DSHC D1 3-2
Westland D1 Warande D1 1-3
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-1
Zoetermeer D1 DES D1 3-1
Rijswijk D1 HUDITO D1 3-3
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HUDITO D1 Alphen D1 2-0
DES D1 IJsseloever D1 4-0
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
Warande D1 Zwart-Wit D1 0-0
DSHC D1 Zoetermeer D1 1-3
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
DSHC D1 DES D1 3-1
Zoetermeer D1 HUDITO D1 1-0
Alphen D1 Craeyenhout D1 3-0
Rijswijk D1 Warande D1 1-3
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 1-1
Westland D1 IJsseloever D1 2-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DES D1 Westland D1 1-1
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-1
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-1
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 0-4
Warande D1 Alphen D1 3-0
HUDITO D1 DSHC D1 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alphen D1 Etten-Leur D1 0-2
Zwart-Wit D1 Westland D1 5-3
HUDITO D1 DES D1 4-4
Zoetermeer D1 Warande D1 1-2
DSHC D1 Craeyenhout D1 2-0
Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Warande D1 DSHC D1 0-0
IJsseloever D1 Alphen D1 2-2
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 1-0
Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-1
Westland D1 Rijswijk D1 2-3
DES D1 Zwart-Wit D1 2-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
HUDITO D1 Warande D1 3-3
Alphen D1 Westland D1 2-2
Craeyenhout D1 DES D1 3-1
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 6-0
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 2-2
DSHC D1 Etten-Leur D1 0-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
DES D1 Rijswijk D1 3-3
Zwart-Wit D1 Alphen D1 2-1
Etten-Leur D1 HUDITO D1 4-2
Westland D1 Zoetermeer D1 1-6
IJsseloever D1 DSHC D1 1-2
Warande D1 Craeyenhout D1 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 4-1
HUDITO D1 IJsseloever D1 4-2
Warande D1 DES D1 3-1
DSHC D1 Westland D1 3-2
Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 2-2
Alphen D1 Rijswijk D1 5-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
IJsseloever D1 Craeyenhout D1 1-0
Zwart-Wit D1 DSHC D1 5-1
Etten-Leur D1 Warande D1 2-3
Westland D1 HUDITO D1 1-3
Alphen D1 DES D1 2-1
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 4-2