Terug

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Vincent Opgelder
Assistent coach Frank van de Wiel
Trainer Vincent Opgelder
Trainer Frank van de Wiel
Keeperstrainer Rene Lepelaar
Aanvoerder Sophie van der Veen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oirschot D1 MEP D1 12:45
DES D1 Delta Venlo D1 12:45
Maastricht D1 Nova D1 12:45
HCAS D1 Zwart-Wit D1 12:45
Etten-Leur D1 Warande D1 12:45
Geldrop D1 Weert D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCAS D1 4 9 3 0 1
2 Warande D1 4 9 3 0 1
3 Zwart-Wit D1 4 7 2 1 1
4 Delta Venlo D1 4 7 2 1 1
5 DES D1 4 7 2 1 1
6 MEP D1 4 7 2 1 1
7 Oirschot D1 4 5 1 2 1
8 Etten-Leur D1 4 5 1 2 1
9 Weert D1 4 3 1 0 3
10 Maastricht D1 4 3 0 3 1
11 Geldrop D1 4 2 0 2 2
12 Nova D1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt Warande D1 12:45 thuis - Veld 2
16 okt Weert D1 12:45 uit
30 okt Geldrop D1 12:45 thuis - Veld 2
6 nov MEP D1 n.n.b uit
13 nov HCAS D1 12:45 uit
20 nov Maastricht D1 12:45 thuis - Veld 2
27 nov DES D1 12:45 uit
5 mrt Oirschot D1 n.n.b uit
12 mrt deltavenlo D1 n.n.b thuis
19 mrt Nova D1 n.n.b uit
26 mrt Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
2 apr Warande D1 n.n.b uit
16 apr Weert D1 n.n.b thuis
23 apr Geldrop D1 n.n.b uit
30 apr MEP D1 n.n.b thuis
7 mei HCAS D1 n.n.b thuis
14 mei Maastricht D1 n.n.b uit
21 mei DES D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Maastricht D1 MEP D1 (3-3)final
HCAS D1 DES D1 (7-4)final
Etten-Leur D1 Oirschot D1 (3-3)scheduled
Geldrop D1 Delta Venlo D1 (1-1)final
Weert D1 Nova D1 (3-1)final
Warande D1 Zwart-Wit D1 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit D1 Weert D1 (6-1)final
Nova D1 Geldrop D1 (0-0)final
Delta Venlo D1 Etten-Leur D1 (7-3)final
Oirschot D1 HCAS D1 (4-3)final
DES D1 Maastricht D1 (3-3)final
MEP D1 Warande D1 (3-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Maastricht D1 Oirschot D1 (3-3)final
HCAS D1 Delta Venlo D1 (6-2)scheduled
Etten-Leur D1 Nova D1 (2-1)scheduled
Geldrop D1 Zwart-Wit D1 (0-1)scheduled
Weert D1 Warande D1 (1-4)final
DES D1 MEP D1 (5-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Warande D1 Geldrop D1 (4-0)final
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 (1-1)scheduled
Nova D1 HCAS D1 (2-3)final
Delta Venlo D1 Maastricht D1 (5-1)final
Oirschot D1 DES D1 (2-4)final
MEP D1 Weert D1 (3-1)final