Terug

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Richard van Steensel
Assistent coach Miel Vugts
Trainer Richard van Steensel
Trainer Miel Vugts
Keeperstrainer Rene Lepelaar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Houten H1 Kromhouters H1 14:45
Fletiomare H1 Oss H1 14:45
QZ H1 Wageningen H1 14:45
Etten-Leur H1 IJsseloever H1 14:45
Apeliotes H1 Derby H1 14:45
USHC H1 Shinty H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Houten H1 4 12 4 0 0
2 IJsseloever H1 4 12 4 0 0
3 Etten-Leur H1 4 12 4 0 0
4 Oss H1 4 6 2 0 2
5 Apeliotes H1 4 6 2 0 2
6 Kromhouters H1 4 6 2 0 2
7 Fletiomare H1 4 6 2 0 2
8 USHC H1 4 6 2 0 2
9 Derby H1 4 3 1 0 3
10 Wageningen H1 4 3 1 0 3
11 Shinty H1 4 0 0 0 4
12 QZ H1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt IJsseloever H1 14:45 thuis - Veld 2
16 okt Derby H1 14:45 uit
30 okt Apeliotes H1 14:45 thuis - Veld 2
6 nov Oss H1 14:45 uit
13 nov Houten H1 14:45 uit
20 nov USHC H1 14:45 thuis - Veld 2
27 nov QZ H1 n.n.b uit
5 mrt Fletiomare H1 n.n.b uit
12 mrt Wageningen H1 n.n.b thuis
19 mrt Shinty H1 n.n.b uit
26 mrt Kromhouters H1 n.n.b thuis
2 apr IJsseloever H1 n.n.b uit
16 apr Derby H1 n.n.b thuis
23 apr Apeliotes H1 n.n.b uit
30 apr Oss H1 n.n.b thuis
7 mei Houten H1 n.n.b thuis
14 mei USHC H1 n.n.b uit
21 mei QZ H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
USHC H1 Oss H1 (2-1)final
Houten H1 QZ H1 (5-1)final
Etten-Leur H1 Fletiomare H1 (4-3)final
Apeliotes H1 Wageningen H1 (7-2)final
Derby H1 Shinty H1 (3-2)final
IJsseloever H1 Kromhouters H1 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kromhouters H1 Derby H1 (5-1)scheduled
Shinty H1 Apeliotes H1 (3-4)final
Wageningen H1 Etten-Leur H1 (2-3)final
Fletiomare H1 Houten H1 (0-2)final
QZ H1 USHC H1 (1-3)scheduled
Oss H1 IJsseloever H1 (2-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
USHC H1 Fletiomare H1 (0-2)final
Houten H1 Wageningen H1 (3-1)final
Etten-Leur H1 Shinty H1 (4-3)scheduled
Apeliotes H1 Kromhouters H1 (3-4)scheduled
Derby H1 IJsseloever H1 (2-3)final
QZ H1 Oss H1 (0-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
IJsseloever H1 Apeliotes H1 (3-1)final
Kromhouters H1 Etten-Leur H1 (3-4)scheduled
Shinty H1 Houten H1 (0-7)final
Wageningen H1 USHC H1 (2-0)final
Fletiomare H1 QZ H1 (4-2)scheduled
Oss H1 Derby H1 (4-2)final