Organisatie

Bestuur 
Joost van Rooij
Voorzitter

 
pasfoto
 
Vacature
Secretaris

 
 
Erik Vermeij
Penningmeester

 
 
Janne Koole
TC Jeugd

 
 
Roy Timmermans
Hockeybeleid en TC senioren

 
pasfoto
 
Michael Mulders
Arbitrage, wedstrijdondersteuning en zaalhockey

 Aanspreekpunt binnen bestuur voor arbitrage, zaal en wedstrijdondersteuning
 
Bestuur ondersteunend 
Inge Mulders-Scholten
Verenigingsmanager

 
 
Bart Mol
Ledenadministratie

 
pasfoto
 
Vacature
Financiële administratie

 Info vacature
 
Colette Kersten
VOG administratie

 
pasfoto
 
Vera van Rooij
Horecamanager

 
 
Colette Kersten
Sleutelbeheer

 
pasfoto
 
Veilig Sportklimaat 
Bart Bugter
Vertrouwenscontactpersoon

 
 
Colette Kersten
Tuchtrecht correspondent

 
pasfoto
 
Mund de Ranitz
Fair Play Commissie

 
pasfoto
 
Ronald Flapper
Fair Play Commissie

 
 
Rob Havermans
Fair Play Commissie

 
 
Sponsorcommissie 
Vacature
Sponsorcommissie

 
 
Bart Manders
Sponsorcommissie

 
 
Joep Aarts
Sponsorcommissie

 
 
Mario Vugts
Sponsorcommissie

 
 
Vacature
Sponsorcommissie

 
 
Fleur Mol
Sponsorcommissie

 
 
Top Jeugd 
Stijn Struijk
Hoofd Top Jeugd

 
 
Trainingscoördinatoren 
Stijn Struijk
Trainingscoördinator tophockey

 
 
Sander Graumans
Trainingscoördinator breedteteams

 
 
Ruben van Rossum
Coördinator keepersschool

 
 
Kai Zaoui
Coördinator keepersschool

 
 
TC Jongste Jeugd 
Gerard Gatsonides
Coördinator Jongste Jeugd

 
 
Jessika Holl
Coördinator Hockeyschool

 
 
Vacature
Coördinator E6-tallen

 
 
Vacature
Coördinator E8-tallen

 
 
Vacature
Coördinator F-jeugd

 
 
Vacature
Begeleiding trainers

 
 
Vacature
Ondersteuning activiteiten

 
 
TC Jeugd 
Arfana Tahir
Coördinator Meisjes AB

 
 
Vacature
Coördinator Meisjes AB

 
 
Wim Dijkman
Coördinator Jongens ABCD

 
 
Cindy Aarts
Coördinator Meisjes C

 
 
Cindy Aarts
Coördinator Meisjes D

 
 
TC Senioren 
Roy Timmermans
Coördinator Dames selectieteams (incl. MA1)

 
pasfoto
 
Chris van de Lindeloof
Coördinator Dames wedstrijdteams

 
pasfoto
 
Pierre Koole
Coördinator Heren selectie- en wedstrijdteams (incl. JA1)

 
 
Pierre Koole
Coördinator trimhockey

 
 
Arbitragecommissie 
Herman van der Klooster
Arbitrageplanning jeugd

 
 
Stijn van Gils
Arbitrageplanning senioren

 
 
Herman van der Klooster
Arbitrageplanning zaal

 
 
Michael Mulders
CS+ coach

 
 
Sietze de Ranitz
CS+ coach

 
 
Arjen Tielen
CS+ coach

 
 
Wedstrijdondersteuning 
Paula van Diemen - Deckers
Wedstrijdtafel coördinator

 
 
Natascha de Roon
Wedstrijdtafel coördinator

 
 
Inge Mulders-Scholten
Wedstrijdsecretariaat junioren/jongste jeugd

 
 
Stijn van Gils
Wedstrijdsecretariaat senioren

 
 
Marieke Janse
Wedstrijdsecretariaat zaal

 
 
Wendy Frishert
Wedstrijdsecretariaat zaal

 
 
Materiaalcommissie 
Peter Engelenburg
Keepersmaterialen en maskers

 
 
Kitty van Rooij
Trainingsmaterialen

 
 
Emmy van Beurden
Trainingsmaterialen

 
 
Agnes Janssen
Zaalhockeymaterialen

 
 
Zaalhockeycommissie 
Wendy Frishert
Zaalcommissaris

 
 
Ester van den Maagdenberg
Zaalplanning en financiën

 
pasfoto
 
Vacature
Groot Breda competitie

 
 
Vacature
Zaalclinic D-jeugd en 8-tallen

 .
 
Natascha de Roon
Zaalhockeymaterialen

 Balken en zaaltassen