header foto header foto
Trainingsschema
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 25-2-2019 t/m 14-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D04 Gerard Gatsonides
Mathieu Goossens
Marije Schneijderberg
Marc Dingemans
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D03 Tommy van Etten
Angeline Monden
Martijn Voet
Sanne Nieuwenkamp
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D05 Quinty Heeren V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D06 Vivian van Wordragen
Eva Tepas
Rik Harmsen van der Vliet
V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D01 Jeroen Tepas
Stijn Struijk
V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D02 Richard Holl
Dirk jan de Wild
Chris jan van Kooten
Marieke Janse
Wim Spitters
Ivo Uitdehaag
Gerard Gatsonides
V1 - CD
18:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD
18:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V3
18:00 - 19:30 Meisjes C04 Peggy van den Broek
Puck Reesink
Dimitri Hekken
Teun van Strien
V4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C06 Roos Lambers
Jacky Van Beers
Dagmar Hogerwaard
V4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B04 Anita Ilievski V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B07 Jean-Paul Hoppenbrouwers V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A04 Hans Valkenburg
Chris van de Lindeloof
V4 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B01 Stijn Struijk
Jantien Flapper
V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B06 Miranda van Strien
Anita Ilievski
Nienke Oonincx
Marieke Janse
V4 - CD
20:00 - 21:30 Dames J1 Chris van de Lindeloof
Robert Kortleven
V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames J2 Fleur Kepers V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren J1 Martin Geuke
Mund de Ranitz
V2 - CD
20:30 - 21:30 Trim DDO V4 - AB
21:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B02 Sander Graumans
Robbert Roozendaal
Marcel de Roon
Ellen Dijkman
V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D01 Julia van Oostveen
Immy van Teeffelen
V2 - AB
18:00 - 19:30 Heren 01 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V1
18:00 - 19:30 Jongens C02 Thomas Huijser
Robert Huisman
Geert Mijzen
V4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B05 Peter van den Bemt V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D02 Justin den Engelsman
Jeroen Tolhuijs
V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D07 Cindy Aarts
Petra van Eikeren
Gerard Gatsonides
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B03 Sander Graumans
Gijs-Jan de Ranitz
Lex Van Aalst
Chantal de Munnik
V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C01 Julian Ruys V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C02 Jeroen Tolhuijs V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C03 Sandra van Gaans
Florus Brundel
Jeroen de Wit
V3 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A02 Sietze de Ranitz
Arjan Sollewijn Gelpke
Jody Broeders
V4 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A03 Marco van den Broek
Eric Haans
Ronald Klep
V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B02 Justin den Engelsman
Miranda Reit
Gerard Gatsonides
V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 02 Milou Jansen
Lieke Lambregts
V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 05 Myrthe Vissers
Sofie van Hoffe
V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 01 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V2
20:30 - 22:00 Heren 02 Aron de Hoon V1 - AB
20:30 - 21:00 Meisjes B02 Gerard Gatsonides
Miranda Reit
Justin den Engelsman
V3 - AB
21:00 - 22:00 Trimhockey Marco van Zundert
Ronald van Vliet
V4 Techniekuitleg voor nieuwe trimmers
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Trim DWO V1
16:00 - 17:00 Jongens F01 Marloes Berden - van der Bruggen
Matthijn Voskamp
V1 Training F-teams - precieze indeling veld volgt op de club
16:00 - 17:00 Meisjes F01 Johan van Loon
Inske Weber-Brouwers
V1 Training F-teams - precieze indeling veld volgt op de club
16:00 - 17:00 Meisjes F02 Nico Zoontjens
Chris Machelart
V1 Training F-teams - precieze indeling veld volgt op de club
16:00 - 17:00 Meisjes F03 Liesbeth Schellingerhout-kiel V1 Training F-teams - precieze indeling veld volgt op de club
16:00 - 17:00 Meisjes F04 Annelies de Wit V2 Training F-teams - precieze indeling veld volgt op de club
16:00 - 17:00 Meisjes F05 V2 Training F-teams - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Richard Holl
Chiel de Clercq
V2 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Jeroen Meijer
Robert van Aalst
Nancy Wongsotaroeno
V2 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Jongens E1 Martijn Berden
Wim Dijkman
Birgitte Evers
V1 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Michèle Diemel
Olaf van de Wiel
Ed van Swieten
V3 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Chrislinde De Graaf
Daan van Balkom
V3 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Jan-Willem Koppejan
Freek Tange
V3 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Christian Jongenelen
Bart Berden
V3 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Martijn Voet
Mirjam Dijkhuizen
Ton Barten
Lieke Van Genderen
V1 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes E2 Lisette-Chantrel Deelen
Leontine Meeder
V1 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes E3 Eric Van der Linden
Martijn Visser
Ruud Berden
V1 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes E4 Bianca Scholtes-van Eldik V2 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:00 - 18:00 Meisjes E5 Jan van den Berg
Niels de Jong
V2 Training E6- tallen & E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
18:00 - 19:30 Jongens A01 René Lambregts
Julian Ruys
V2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C01 Jesper van Peer
Bert Gobbens
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A01 Frank van de Wiel
Inge Pellis
V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D04 Gerard Gatsonides
Marc Dingemans
Marije Schneijderberg
Mathieu Goossens
V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D06 Eva Tepas
Rik Harmsen van der Vliet
Vivian van Wordragen
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C05 Suzanne van Enter V4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B01 Pieter Riemens
Stefan Knijnenburg
Victor Kwinkelenberg
Adrienne Nuijten-theuns
Kristine van Meer
V1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens D02 Ivo Uitdehaag
Gerard Gatsonides
Richard Holl
Wim Spitters
Marieke Janse
Chris jan van Kooten
Dirk jan de Wild
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A02 Alberto Tiemersma
Tiny van den Akker
Stijn van Zundert
V4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B07 Jean-Paul Hoppenbrouwers V3 - AB
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V2 - AB
19:30 - 20:00 Jongens A01 Julian Ruys
René Lambregts
Irene Ticheler
Victor Kwinkelenberg
V2 - CD Beschikbaar voor extra/specifieke training. Graag onderling afstemmen.
19:30 - 20:00 Meisjes A01 Stijn van Zundert
Frank van de Wiel
Inge Pellis
V2 - CD Beschikbaar voor extra/specifieke training. Graag onderling afstemmen.
20:00 - 20:30 Dames 01 Jos Vermeulen V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 06 Jesse Koole
Bart Mol
V4 - CD
20:00 - 21:30 Dames A Renee Havermans V3 - AB
20:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 01 Jos Vermeulen V2
20:30 - 22:00 Dames 03 Marjolein Verheem V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 07 Pleuntje Valkestijn
Renie van Uden
V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames J2 Fleur Kepers V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Trim DDO V1
15:45 - 17:15 Deltalent V1 O.l.v. Deltalent - Jeroen Siskens
17:00 - 18:00 Meisjes D03 Angeline Monden
Martijn Voet
Tommy van Etten
Sanne Nieuwenkamp
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D05 Puck Reesink V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D07 Gerard Gatsonides
Cindy Aarts
Petra van Eikeren
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C06 Jacky Van Beers
Roos Lambers
Dagmar Hogerwaard
V4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D01 Jeroen Tepas V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B05 Peter van den Bemt V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B06 Miranda van Strien
Anita Ilievski
Nienke Oonincx
Marieke Janse
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C04 Teun van Strien
Dimitri Hekken
Puck Reesink
Peggy van den Broek
V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D02 Jeroen Tolhuijs
Bert Gobbens
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B02 Gerard Gatsonides
Justin den Engelsman
Miranda Reit
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A03 Ronald Klep
Eric Haans
Marco van den Broek
V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B01 Inge Pellis
Stijn Struijk
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B04 Anita Ilievski V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C02 Bert Gobbens
Jeroen Tolhuijs
V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C03 Sandra van Gaans
Jeroen de Wit
Florus Brundel
V4 - AB
19:30 - 20:30 Jongens B02 Ellen Dijkman
Marcel de Roon
Robbert Roozendaal
Sander Graumans
V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A04 Hans Valkenburg
Chris van de Lindeloof
V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 04 Maaike Stomph
Ester van den Maagdenberg
V4 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B03 Sander Graumans
Gijs-Jan de Ranitz
Lex Van Aalst
Chantal de Munnik
V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 02 Lieke Lambregts
Milou Jansen
V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames J1 Robert Kortleven
Chris van de Lindeloof
V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 02 Aron de Hoon V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 04 Jody Broeders
Tobias de Mooij
V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren VA Martijn Berden V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Marco van Zundert
Ronald van Vliet
V4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Jongens F01 Matthijn Voskamp
Marloes Berden - van der Bruggen
V2 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes E1 Martijn Voet
Lieke Van Genderen
Ton Barten
Mirjam Dijkhuizen
V3 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes E2 Leontine Meeder
Lisette-Chantrel Deelen
V3 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes E3 Eric Van der Linden
Ruud Berden
Martijn Visser
V3 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes E4 Bianca Scholtes-van Eldik V3 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes E5 Jan van den Berg
Niels de Jong
V4 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes F01 Inske Weber-Brouwers
Johan van Loon
V2 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes F02 Chris Machelart
Nico Zoontjens
V2 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes F03 Liesbeth Schellingerhout-kiel V2 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes F04 Annelies de Wit V1 - AB F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes F05 V1 - AB F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes HS1 V4 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:15 - 17:15 Meisjes HS2 V4 F-teams, E6- tallen - precieze indeling veld volgt op de club
16:30 - 17:30 Meisjes HS1 V1 - CD Hockeyschool
16:30 - 17:30 Meisjes HS2 V1 - CD Hockeyschool
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Chiel de Clercq
Richard Holl
V3 Training E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Robert van Aalst
Jeroen Meijer
Nancy Wongsotaroeno
V3 Training E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Olaf van de Wiel
Ed van Swieten
Michèle Diemel
V3 E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Chrislinde De Graaf
Daan van Balkom
V3 E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Freek Tange
Jan-Willem Koppejan
V3 E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Christian Jongenelen
Bart Berden
V3 E8-tallen - precieze indeling veld volgt op de club
18:00 - 19:30 Jongens B01 Pieter Riemens
Stefan Knijnenburg
V2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C01 Jesper van Peer
Bert Gobbens
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D01 Immy van Teeffelen
Julia van Oostveen
Carla Stadhouders
Moenja Mureau
V1 - CD
18:30 - 19:00 Jongens A01 Irene Ticheler
René Lambregts
Victor Kwinkelenberg
Julian Ruys
V1 - AB Beschikbaar voor extra/specifieke training. Graag onderling afstemmen.
18:30 - 20:00 Jongens A02 Jody Broeders
Arjan Sollewijn Gelpke
Sietze de Ranitz
V4 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C02 Thomas Huijser
Robert Huisman
Geert Mijzen
V4 - CD
18:30 - 19:00 Meisjes A01 Stijn van Zundert V1 - AB Beschikbaar voor extra/specifieke training. Graag onderling afstemmen.
18:30 - 20:00 Meisjes A01 Frank van de Wiel V3 - CD
18:30 - 19:00 Meisjes A01 Frank van de Wiel V1 - AB Beschikbaar voor extra/specifieke training. Graag onderling afstemmen.
18:30 - 20:00 Meisjes A01 Inge Pellis V3 - CD
18:30 - 19:00 Meisjes A01 Inge Pellis V1 - AB Beschikbaar voor extra/specifieke training. Graag onderling afstemmen.
18:30 - 20:00 Meisjes C01 Yannick Smits V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A01 Julian Ruys V1 - AB
19:30 - 20:30 Dames 01 Jos Vermeulen V2
19:30 - 20:30 Meisjes A02 Alberto Tiemersma
Stijn van Zundert
Tiny van den Akker
V4 - CD
20:00 - 21:30 Heren J1 Martin Geuke
Mund de Ranitz
V1 - CD
20:30 - 21:00 Dames 01 Jos Vermeulen V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 03 Marjolein Verheem V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 05 Sofie van Hoffe
Myrthe Vissers
V1 - AB
20:30 - 21:00 Heren 01 Victor Kwinkelenberg
Miel Vugts
V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 03 Huub Gobbens V3 - AB
21:00 - 21:30 Dames 01 Jos Vermeulen
Jacqueline Peemen
V4 - AB
21:00 - 22:00 Heren 01 Victor Kwinkelenberg
Miel Vugts
V2
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 UkkieHockey01 Sietze de Ranitz
Justin den Engelsman
V3
10:00 - 11:30 Trimhockey V4