Terug
Dit schema loopt van 19-8-2019 t/m 22-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:30 Jongens D1 (S.P.E-L.) Jeroen Tepas
Justin den Engelsman
V2 - ABC OPENEN * JD1 Indien HCEL: 17.30 uur – 19.30 uur Indien: HCP: 18.00 uur – 20.00 uur 26-08-2019 – HCEL 02-09-2019 – HCP 09-09-2019 – HCEL 16-09-2019 – HCP 23-09-2019 – HCEL 30-09-2019 – HCP 07-10-2019 – HCEL 14-10-2019 – HCP 21-10-2019 – HCEL 28-10-2019 – HCP 04-11-2019 – HCEL 11-11-2019 – HCP 18-11-2019 – HCEL 25-11-2019 - HCP
17:30 - 19:30 Jongens D2 Jody Broeders V2 - ABC OPENEN * JD1 Indien HCEL: 17.30 uur – 19.30 uur Indien: HCP: 18.00 uur – 20.00 uur 26-08-2019 – HCEL 02-09-2019 – HCP 09-09-2019 – HCEL 16-09-2019 – HCP 23-09-2019 – HCEL 30-09-2019 – HCP 07-10-2019 – HCEL 14-10-2019 – HCP 21-10-2019 – HCEL 28-10-2019 – HCP 04-11-2019 – HCEL 11-11-2019 – HCP 18-11-2019 – HCEL 25-11-2019 - HCP
18:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V2 - D Kai & Ruben
18:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V3 Kai & Ruben
18:00 - 19:30 Jongens C2 Anita Ilievski V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Victor Boomaars V4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Puck Reesink V4 - AB
19:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD Kai & Ruben
19:30 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V3 - AB Kai & Ruben
19:30 - 21:00 Jongens B1 Jet Flapper V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Arfana Tahir
Sietze de Ranitz
V4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Jeroen Tepas V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Puck Reesink V4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B6 V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B7 Anita Ilievski V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 V1 - AB
20:30 - 21:30 Trimhockey V1 - CD
21:00 - 22:00 Dames 1 V3 - CD Training ovb
21:00 - 22:30 Heren Jong 1 Sander Graumans V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Gerard Gatsonides V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Gerard Gatsonides V4 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Annieck Driessens V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Bert Gobbens
Sanne Nieuwenkamp
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Merel Frishert
Nikki van der Gaag
V3 - CD
18:00 - 19:30 Heren 1 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V1
18:00 - 19:30 Meisjes C3 V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Gerard Gatsonides V4 - CD
19:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD olv René
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Rob Hermans V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Bert Gobbens
Immy van Teeffelen
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Sietze de Ranitz V3 - AB OVB
19:30 - 20:30 Jongens B2 Marcel de Roon V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Chris van de Lindeloof V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Sander Graumans
Thom Engelenburg
V4 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Jasper van den Broek V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - CD
20:30 - 21:00 Heren 1 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren VB Paul Ticheler V3 - AB
21:00 - 22:00 Heren 1 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 TSC-DELTA Trainingsgroep V1 JONGSTE JEUGD
16:00 - 18:00 TSC-DELTA Trainingsgroep V2 JONGSTE JEUGD
16:00 - 18:00 TSC-DELTA Trainingsgroep V3 JONGSTE JEUGD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Victor Kwinkelenberg V2 - AB
18:00 - 20:00 Jongens C1 Jesper van Peer V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Richard Holl V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Julia van Oostveen
Julian Ruys
V3 - AB
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B6 V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B7 Pauline de Lobel V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Stijn van Zundert V4 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Frank van de Wiel
Julian Ruys
V2
20:00 - 21:30 Dames 3 Ivo Balemans V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 Sander Graumans V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 6 V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames VA V3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 17:30 Deltalent V1
15:15 - 17:30 Deltalent V2
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Gerard Gatsonides V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 V4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Ruben Suykerbuyk V2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 (S.P.E-L.) Jeroen Tepas
Justin den Engelsman
V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D2 Jody Broeders V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Gerard Gatsonides V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Gerard Gatsonides V4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Bert Gobbens
Sanne Nieuwenkamp
V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Merel Frishert
Nikki van der Gaag
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Thom Ticheler V3 - CD
19:00 - 21:00 Meisjes A1 Rob Hermans V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Jasper van den Broek V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 V4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Ryel Boumeester V1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Thom Engelenburg V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 V4 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Arfana Tahir
Sietze de Ranitz
V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Gijs-Jan de Ranitz V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren VA V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey V3 - CD
21:00 - 22:00 Trimhockey V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Stick Leuk! Trainingsgroep V1 - AB
16:15 - 17:15 TSC-DELTA Trainingsgroep V1 - CD JONGSTE JEUGD
16:15 - 17:15 TSC-DELTA Trainingsgroep V2 JONGSTE JEUGD
16:15 - 17:15 TSC-DELTA Trainingsgroep V3 JONGSTE JEUGD
16:15 - 17:15 TSC-DELTA Trainingsgroep V4 - AB JONGSTE JEUGD
17:00 - 18:00 TSC-DELTA Trainingsgroep V4 - CD JONGSTE JEUGD
17:15 - 18:15 TSC-DELTA Trainingsgroep V4 - AB JONGSTE JEUGD
17:15 - 18:15 TSC-DELTA Trainingsgroep V3 JONGSTE JEUGD
17:15 - 18:15 TSC-DELTA Trainingsgroep V1 JONGSTE JEUGD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Julia van Oostveen
Julian Ruys
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Sietze de Ranitz V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Bert Gobbens
Immy van Teeffelen
V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Victor Kwinkelenberg V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jet Flapper
Yannick Smits
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jesper van Peer
Pieter Riemens
V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C6 Puck Reesink V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Annieck Driessens V4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Frank van de Wiel
Julian Ruys
V2
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Stijn van Zundert V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Puck Reesink V4 - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V3 - CD
20:00 - 22:00 Heren Jong 1 Sander Graumans
Sander Graumans
V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 V4 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
V2
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - AB
21:30 - 22:30 Dames 1 Julian Ruys V4 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Stick Leuk! Trainingsgroep V2 Ukkiehockey
10:00 - 11:30 Trimhockey V4