header foto header foto
Heren 01
 

Heren 01

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Ester van den Maagdenberg
Manager Frank van Peer
Coach Victor Kwinkelenberg
Coach Miel Vugts
Trainer Victor Kwinkelenberg
Trainer Miel Vugts

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs H1 22 49 15 4 3
2 Roomburg H1 22 43 12 7 3
3 Schiedam H1 22 38 12 2 8
4 Zoetermeer H1 22 35 11 2 9
5 Etten-Leur H1 22 34 10 4 8
6 Warande H1 22 31 9 4 9
7 DSHC H1 22 27 8 3 11
8 Forescate H1 22 25 7 4 11
9 Pollux H1 22 25 7 4 11
10 Rijswijk H1 22 22 4 10 8
11 Groen-Geel H1 22 21 6 3 13
12 Barendrecht H1 22 19 4 7 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 sep HC Eindhoven Heren 01 n.n.b thuis - Veld 2
8 sep V.M.H.C. Geel-Zwart Heren 01 n.n.b thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 Warande H1 3-1
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Warande H1 Barendrecht H1 1-2
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Pollux H1 Roomburg H1 0-1
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 2-2
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-3
DSHC H1 Warande H1 4-3
Schiedam H1 Forescate H1 3-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Roomburg H1 Barendrecht H1 3-0
Groen-Geel H1 Schiedam H1 3-1
Forescate H1 Rijswijk H1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 5-3
Etten-Leur H1 Pollux H1 2-1
Warande H1 Zoetermeer H1 3-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Groen-Geel H1 Warande H1 3-2
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
DSHC H1 Roomburg H1 2-3
Schiedam H1 Rijswijk H1 3-3
Pollux H1 Forescate H1 2-1
Barendrecht H1 Etten-Leur H1 0-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 2-0
Rijswijk H1 Pollux H1 1-2
Forescate H1 Barendrecht H1 1-1
Etten-Leur H1 DSHC H1 6-2
Warande H1 Schiedam H1 4-2
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Warande H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-0
Schiedam H1 Pollux H1 2-1
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 2-4
Groen-Geel H1 Roomburg H1 3-3
Barendrecht H1 Rijswijk H1 0-0
DSHC H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Etten-Leur H1 Groen-Geel H1 3-1
Roomburg H1 Warande H1 4-2
Berkel-Rodenrijs H1 Schiedam H1 2-1
Pollux H1 Barendrecht H1 3-1
Rijswijk H1 DSHC H1 2-1
Forescate H1 Zoetermeer H1 3-1
ZONDAG 19 MEI 2019
DSHC H1 Pollux H1 8-3
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Roomburg H1 1-2
Schiedam H1 Barendrecht H1 5-0
Warande H1 Etten-Leur H1 2-1
Groen-Geel H1 Forescate H1 0-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Forescate H1 Warande H1 1-2
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 1-3
Pollux H1 Zoetermeer H1 2-3
Schiedam H1 Roomburg H1 1-2
Barendrecht H1 DSHC H1 2-2
Etten-Leur H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
ZONDAG 2 JUNI 2019
Warande H1 Rijswijk H1 1-1
Berkel-Rodenrijs H1 Forescate H1 3-0
Groen-Geel H1 Pollux H1 3-2
Roomburg H1 Etten-Leur H1 2-0
DSHC H1 Schiedam H1 2-3
Zoetermeer H1 Barendrecht H1 7-3