header foto header foto
Heren 01
 

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Ester van den Maagdenberg
Manager Frank van Peer
Coach Victor Kwinkelenberg
Coach Miel Vugts
Trainer Victor Kwinkelenberg
Trainer Miel Vugts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H1 Rijswijk H1 14:45
DSHC H1 Forescate H1 14:45
Groen-Geel H1 Roomburg H1 14:45
Schiedam H1 Pollux H1 14:45
Warande H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs H1 17 41 13 2 2
2 Roomburg H1 17 30 8 6 3
3 Schiedam H1 17 29 9 2 6
4 Etten-Leur H1 17 27 8 3 6
5 Zoetermeer H1 17 26 8 2 7
6 Warande H1 17 23 7 2 8
7 Pollux H1 17 22 6 4 7
8 DSHC H1 17 20 6 2 9
9 Forescate H1 17 19 5 4 8
10 Barendrecht H1 17 17 4 5 8
11 Rijswijk H1 17 17 3 8 6
12 Groen-Geel H1 17 14 4 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 apr Berkel Enschot Heren 1 n.n.b thuis - Veld 2
5 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14:45 uit
12 mei Groen-Geel H1 14:45 thuis - Veld 2
19 mei MHC De Warande H1 14:45 uit
26 mei Berkel Rodenrijs H1 14:45 thuis - Veld 2
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
Pollux H1 Warande H1 3-1
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
Warande H1 Barendrecht H1 1-2
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Schiedam H1 Forescate H1 3-2
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-3
Pollux H1 Roomburg H1 0-1
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
DSHC H1 Warande H1 4-3
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 2-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Forescate H1 Rijswijk H1 1-0
Etten-Leur H1 Pollux H1 2-1
Roomburg H1 Barendrecht H1 3-0
Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 5-3
Warande H1 Zoetermeer H1 3-2
Groen-Geel H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
Schiedam H1 Rijswijk H1 3-3
DSHC H1 Roomburg H1 2-3
Pollux H1 Forescate H1 2-1
Barendrecht H1 Etten-Leur H1 0-3
Groen-Geel H1 Warande H1 3-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Rijswijk H1 Pollux H1 1-2
Warande H1 Schiedam H1 4-2
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-0
Forescate H1 Barendrecht H1 1-1
Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 2-0
Etten-Leur H1 DSHC H1 6-2