header foto header foto
Heren 01
 

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Ester van den Maagdenberg
Manager Frank van Peer
Coach Victor Kwinkelenberg
Coach Miel Vugts
Trainer Victor Kwinkelenberg
Trainer Miel Vugts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 14:45
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 14:45
Forescate H1 DSHC H1 14:45
Pollux H1 Schiedam H1 14:45
Rijswijk H1 Barendrecht H1 14:45
Roomburg H1 Groen-Geel H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs H1 6 18 6 0 0
2 Schiedam H1 6 12 4 0 2
3 Warande H1 6 10 3 1 2
4 Zoetermeer H1 6 9 3 0 3
5 Forescate H1 6 9 2 3 1
6 Roomburg H1 6 9 2 3 1
7 Etten-Leur H1 6 8 2 2 2
8 DSHC H1 6 7 2 1 3
9 Rijswijk H1 6 6 1 3 2
10 Barendrecht H1 6 5 1 2 3
11 Groen-Geel H1 6 3 1 0 5
12 Pollux H1 6 3 0 3 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14:45 thuis - Veld 2
4 nov Groen-Geel H1 14:45 uit
11 nov MHC De Warande H1 14:45 thuis - Veld 2
18 nov Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
25 nov Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b thuis
10 mrt HC Schiedam H1 n.n.b uit
17 mrt MHC Forescate H1 n.n.b thuis
24 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b uit
31 mrt VMHC Pollux H1 n.n.b thuis
7 apr Hockeyclub Barendrecht H1 n.n.b uit
14 apr DSHC H1 n.n.b thuis
5 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
12 mei Groen-Geel H1 n.n.b thuis
19 mei MHC De Warande H1 n.n.b uit
26 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Warande H1 Pollux H1 4-1
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1