header foto header foto
Dames 01
 

Dames 01

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Jacqueline Peemen
Coach Jos Vermeulen
Trainer Julian Ruys
Trainer Jos Vermeulen

Aankomende speelronde

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland D1 22 40 12 4 6
2 Etten-Leur D1 22 39 12 3 7
3 Berkel-Rodenrijs D1 22 39 11 6 5
4 Forescate D1 22 39 11 6 5
5 IJssel D1 22 32 9 5 8
6 Pollux D1 22 30 8 6 8
7 Gouda D1 22 28 8 4 10
8 Rapid D1 22 28 7 7 8
9 Ypenburg D1 22 27 7 6 9
10 Groen-Geel D1 22 26 7 5 10
11 Barendrecht D1 22 24 7 3 12
12 Derby D1 22 15 4 3 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
28 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
3 jul !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
5 jul !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
14 aug R.M.H.C. de Pelikaan Dames 01 n.n.b uit
18 aug MHC Best Dames 01 n.n.b thuis - Veld 2
21 aug MHC DES Dames 01 n.n.b thuis - Veld 2
25 aug Sint Oedenrode Dames 01 n.n.b uit
1 sep Venlose Hockey Club Dames 01 n.n.b uit
8 sep Oss Dames 01 n.n.b thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Derby D1 Forescate D1 1-1
Etten-Leur D1 Ypenburg D1 5-0
Gouda D1 Rapid D1 2-2
Groen-Geel D1 Barendrecht D1 2-1
Westland D1 Pollux D1 2-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Forescate D1 Etten-Leur D1 0-1
Berkel-Rodenrijs D1 Derby D1 6-0
Rapid D1 Groen-Geel D1 2-1
Pollux D1 IJssel D1 1-0
Barendrecht D1 Westland D1 0-3
Ypenburg D1 Gouda D1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Forescate D1 Ypenburg D1 0-0
Groen-Geel D1 Gouda D1 3-1
Westland D1 Rapid D1 6-3
IJssel D1 Barendrecht D1 1-2
Derby D1 Pollux D1 0-2
Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 3-1
Barendrecht D1 Derby D1 0-1
Rapid D1 IJssel D1 3-2
Gouda D1 Westland D1 0-0
Pollux D1 Etten-Leur D1 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate D1 Pollux D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-1
Westland D1 Groen-Geel D1 1-0
IJssel D1 Gouda D1 2-1
Derby D1 Rapid D1 1-3
Etten-Leur D1 Barendrecht D1 0-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Gouda D1 Derby D1 3-2
Rapid D1 Etten-Leur D1 1-1
Barendrecht D1 Forescate D1 1-2
Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Ypenburg D1 Westland D1 3-0
Groen-Geel D1 IJssel D1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Derby D1 Groen-Geel D1 0-3
IJssel D1 Westland D1 3-1
Pollux D1 Ypenburg D1 3-1
Berkel-Rodenrijs D1 Barendrecht D1 1-1
Forescate D1 Rapid D1 2-1
Etten-Leur D1 Gouda D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Groen-Geel D1 Etten-Leur D1 3-2
Gouda D1 Forescate D1 1-2
Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-2
Barendrecht D1 Pollux D1 1-0
Ypenburg D1 IJssel D1 1-2
Westland D1 Derby D1 4-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate D1 Groen-Geel D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Gouda D1 1-0
Pollux D1 Rapid D1 0-0
Barendrecht D1 Ypenburg D1 1-0
Derby D1 IJssel D1 1-1
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Rapid D1 Barendrecht D1 2-1
Gouda D1 Pollux D1 2-4
Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1
Westland D1 Forescate D1 2-2
IJssel D1 Etten-Leur D1 1-2
Derby D1 Ypenburg D1 1-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Barendrecht D1 Gouda D1 2-2
Pollux D1 Groen-Geel D1 1-1
Berkel-Rodenrijs D1 Westland D1 3-2
Forescate D1 IJssel D1 5-1
Ypenburg D1 Rapid D1 1-1
Etten-Leur D1 Derby D1 4-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Ypenburg D1 Etten-Leur D1 2-1
Forescate D1 Derby D1 3-3
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 2-0
Pollux D1 Westland D1 0-1
Barendrecht D1 Groen-Geel D1 2-1
Rapid D1 Gouda D1 2-5
ZONDAG 17 MAART 2019
Gouda D1 Ypenburg D1 2-1
Groen-Geel D1 Rapid D1 2-1
Westland D1 Barendrecht D1 2-1
IJssel D1 Pollux D1 4-4
Derby D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-2
Etten-Leur D1 Forescate D1 1-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Rapid D1 Westland D1 0-3
Barendrecht D1 IJssel D1 1-0
Pollux D1 Derby D1 3-1
Berkel-Rodenrijs D1 Etten-Leur D1 1-2
Ypenburg D1 Forescate D1 2-3
Gouda D1 Groen-Geel D1 2-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Derby D1 Barendrecht D1 1-0
IJssel D1 Rapid D1 6-0
Westland D1 Gouda D1 1-0
Groen-Geel D1 Ypenburg D1 0-0
Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-2
Etten-Leur D1 Pollux D1 2-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Ypenburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0
Pollux D1 Forescate D1 1-1
Barendrecht D1 Etten-Leur D1 1-2
Rapid D1 Derby D1 2-1
Gouda D1 IJssel D1 0-1
Groen-Geel D1 Westland D1 1-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Forescate D1 Barendrecht D1 3-0
Berkel-Rodenrijs D1 Pollux D1 1-1
Etten-Leur D1 Rapid D1 2-0
Derby D1 Gouda D1 1-2
IJssel D1 Groen-Geel D1 3-1
Westland D1 Ypenburg D1 1-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Rapid D1 Forescate D1 1-0
Gouda D1 Etten-Leur D1 2-1
Groen-Geel D1 Derby D1 2-3
Westland D1 IJssel D1 2-3
Barendrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-0
Ypenburg D1 Pollux D1 3-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Derby D1 Westland D1 3-0
Etten-Leur D1 Groen-Geel D1 2-1
Pollux D1 Barendrecht D1 2-1
Forescate D1 Gouda D1 4-1
Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 3-3
IJssel D1 Ypenburg D1 3-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Westland D1 Etten-Leur D1 3-0
Groen-Geel D1 Forescate D1 2-1
Gouda D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-0
Rapid D1 Pollux D1 2-0
Ypenburg D1 Barendrecht D1 3-0
IJssel D1 Derby D1 2-0
ZONDAG 26 MEI 2019
Barendrecht D1 Rapid D1 3-0
Pollux D1 Gouda D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Groen-Geel D1 5-0
Ypenburg D1 Derby D1 3-1
Forescate D1 Westland D1 1-1
Etten-Leur D1 IJssel D1 2-2
ZONDAG 2 JUNI 2019
Gouda D1 Barendrecht D1 2-0
Rapid D1 Ypenburg D1 2-2
Derby D1 Etten-Leur D1 2-3
Groen-Geel D1 Pollux D1 2-1
Westland D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1
IJssel D1 Forescate D1 1-3