header foto header foto
Dames 01
 

Dames 01

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Jacqueline Peemen
Coach Jos Vermeulen
Trainer Jos Vermeulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 Groen-Geel D1 12:45
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1
Forescate D1 Derby D1
Pollux D1 Westland D1
Rapid D1 Gouda D1
Ypenburg D1 Etten-Leur D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D1 11 21 6 3 2
2 Forescate D1 11 21 6 3 2
3 Etten-Leur D1 11 20 6 2 3
4 Pollux D1 11 20 6 2 3
5 Westland D1 11 20 6 2 3
6 Rapid D1 11 17 4 5 2
7 Groen-Geel D1 11 15 4 3 4
8 Ypenburg D1 11 12 3 3 5
9 IJssel D1 11 12 3 3 5
10 Barendrecht D1 11 12 3 3 5
11 Gouda D1 11 6 1 3 7
12 Derby D1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HC Ypenburg D1 n.n.b uit
17 mrt MHC Forescate D1 n.n.b thuis
24 mrt Berkel Rodenrijs D1 n.n.b uit
31 mrt VMHC Pollux D1 n.n.b thuis
7 apr Hockeyclub Barendrecht D1 12:45 uit
14 apr G.H.C. RAPID D1 n.n.b thuis
5 mei Goudse MHC D1 n.n.b uit
12 mei Groen-Geel D1 n.n.b thuis
19 mei HV Westland D1 n.n.b uit
26 mei HC De IJssel D1 n.n.b thuis
2 jun H.C. Derby D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Gouda D1 Rapid D1 2-2
Groen-Geel D1 Barendrecht D1 2-1
Westland D1 Pollux D1 2-1
Derby D1 Forescate D1 1-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0
Etten-Leur D1 Ypenburg D1 5-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ypenburg D1 Gouda D1 3-1
Forescate D1 Etten-Leur D1 0-1
Berkel-Rodenrijs D1 Derby D1 6-0
Pollux D1 IJssel D1 1-0
Barendrecht D1 Westland D1 0-3
Rapid D1 Groen-Geel D1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D1 Gouda D1 3-1
Forescate D1 Ypenburg D1 0-0
Westland D1 Rapid D1 6-3
Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-0
Derby D1 Pollux D1 0-2
IJssel D1 Barendrecht D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 3-1
Pollux D1 Etten-Leur D1 3-1
Barendrecht D1 Derby D1 0-1
Rapid D1 IJssel D1 3-2
Gouda D1 Westland D1 0-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Westland D1 Groen-Geel D1 1-0
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-1
Forescate D1 Pollux D1 2-1
IJssel D1 Gouda D1 2-1
Derby D1 Rapid D1 1-3
Etten-Leur D1 Barendrecht D1 0-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Ypenburg D1 Westland D1 3-0
Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Barendrecht D1 Forescate D1 1-2
Rapid D1 Etten-Leur D1 1-1
Gouda D1 Derby D1 3-2
Groen-Geel D1 IJssel D1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Forescate D1 Rapid D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Barendrecht D1 1-1
Pollux D1 Ypenburg D1 3-1
Derby D1 Groen-Geel D1 0-3
IJssel D1 Westland D1 3-1
Etten-Leur D1 Gouda D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Ypenburg D1 IJssel D1 1-2
Barendrecht D1 Pollux D1 1-0
Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-2
Gouda D1 Forescate D1 1-2
Groen-Geel D1 Etten-Leur D1 3-2
Westland D1 Derby D1 4-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs D1 Gouda D1 1-0
Forescate D1 Groen-Geel D1 2-1
Pollux D1 Rapid D1 0-0
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
Derby D1 IJssel D1 1-1
Barendrecht D1 Ypenburg D1 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Rapid D1 Barendrecht D1 2-1
Gouda D1 Pollux D1 2-4
Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1
Westland D1 Forescate D1 2-2
IJssel D1 Etten-Leur D1 1-2
Derby D1 Ypenburg D1 1-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs D1 Westland D1 3-2
Forescate D1 IJssel D1 5-1
Ypenburg D1 Rapid D1 1-1
Pollux D1 Groen-Geel D1 1-1
Barendrecht D1 Gouda D1 2-2
Etten-Leur D1 Derby D1 4-3