Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Chris Ruys
Assistent coach Frank van de Wiel
Manager Jantien Flapper
Manager Martin van der Veen
Trainer Chris Ruys
Trainer Frank van de Wiel
Aanvoerder Inge Pellis
Fysiotherapeut Tim Janssen
Corona aanspreekpunt Inge Pellis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC D1 Craeyenhout D1
Etten-Leur D1 DES D1 12:45
IJsseloever D1 Westland D1 12:45
Rijswijk D1 HUDITO D1
Warande D1 Zwart-Wit D1 12:45
Zoetermeer D1 Alphen D1

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D1 6 16 5 1 0
2 HUDITO D1 6 13 4 1 1
3 Craeyenhout D1 6 13 4 1 1
4 Alphen D1 6 12 4 0 2
5 DES D1 6 12 4 0 2
6 DSHC D1 6 12 4 0 2
7 Etten-Leur D1 6 9 3 0 3
8 Zoetermeer D1 6 6 2 0 4
9 Rijswijk D1 6 6 2 0 4
10 Warande D1 6 6 2 0 4
11 Westland D1 6 1 0 1 5
12 IJsseloever D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov DES D1 12:45 thuis - Veld 2
22 nov Alphen D1 n.n.b uit
7 mrt Rijswijk D1 n.n.b thuis
14 mrt DSHC D1 n.n.b uit
21 mrt IJsseloever D1 n.n.b thuis
28 mrt Warande D1 n.n.b uit
3 apr Zoetermeer D1 n.n.b thuis
11 apr Zwart-Wit D1 n.n.b uit
18 apr Westland D1 n.n.b thuis
25 apr Craeyenhout D1 n.n.b uit
2 mei Hudito D1 n.n.b thuis
9 mei DES D1 n.n.b uit
16 mei Alphen D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2
Zwart-Wit D1 Alphen D1 1-0
DSHC D1 DES D1 5-4
IJsseloever D1 HUDITO D1 0-4
Warande D1 Craeyenhout D1 3-5
Zoetermeer D1 Westland D1 7-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
DES D1 IJsseloever D1 6-1
Alphen D1 Rijswijk D1 6-1
Etten-Leur D1 DSHC D1 1-2
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-2
HUDITO D1 Warande D1 7-0
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-4
Warande D1 DES D1 2-3
Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-3
Westland D1 Alphen D1 0-4
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-0
DSHC D1 Rijswijk D1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-1
Rijswijk D1 IJsseloever D1 6-0
Craeyenhout D1 Westland D1 1-1
Etten-Leur D1 Warande D1 1-2
Alphen D1 DSHC D1 2-1
DES D1 Zoetermeer D1 4-3
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Craeyenhout D1 Alphen D1 4-2
Warande D1 Rijswijk D1 2-1
Westland D1 HUDITO D1 0-3
Zwart-Wit D1 DES D1 7-1
IJsseloever D1 DSHC D1 0-2
Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 1-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 1-2
Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 2-3
HUDITO D1 Craeyenhout D1 1-2
DSHC D1 Warande D1 2-1
Alphen D1 IJsseloever D1 2-0
DES D1 Westland D1 3-0