Terug

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Vincent Opgelder
Assistent coach Frank van de Wiel
Manager Jantien Flapper
Trainer Vincent Opgelder
Trainer Frank van de Wiel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DES D1 Craeyenhout D1 12:45
DSHC D1 IJsseloever D1 12:45
Rijswijk D1 HUDITO D1 12:45
Westland D1 Etten-Leur D1 12:45
Zoetermeer D1 Alphen D1 12:45
Zwart-Wit D1 Warande D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D1 5 15 5 0 0
2 Craeyenhout D1 5 12 4 0 1
3 Alphen D1 5 12 4 0 1
4 Etten-Leur D1 5 10 3 1 1
5 Zwart-Wit D1 5 10 3 1 1
6 DES D1 5 9 3 0 2
7 Warande D1 5 6 2 0 3
8 IJsseloever D1 5 4 1 1 3
9 Rijswijk D1 5 3 1 0 4
10 Westland D1 5 3 1 0 4
11 Zoetermeer D1 5 2 0 2 3
12 DSHC D1 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 okt Westland D1 12:45 uit
24 okt DES D1 12:45 thuis - Veld 2
31 okt Zwart-Wit D1 n.n.b uit
7 nov DSHC D1 12:45 thuis - Veld 2
14 nov Hudito D1 n.n.b uit
21 nov IJsseloever D1 12:45 thuis - Veld 2
13 mrt Warande D1 n.n.b thuis
20 mrt Craeyenhout D1 n.n.b uit
27 mrt Rijswijk D1 n.n.b uit
3 apr Alphen D1 n.n.b thuis
10 apr Zoetermeer D1 n.n.b uit
24 apr Westland D1 n.n.b thuis
1 mei DES D1 n.n.b uit
8 mei Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
15 mei DSHC D1 n.n.b uit
22 mei Hudito D1 n.n.b thuis
29 mei IJsseloever D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HUDITO D1 Zoetermeer D1 3-2
IJsseloever D1 Alphen D1 1-2
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 3-0
Zwart-Wit D1 DES D1 2-0
DSHC D1 Westland D1 0-1
Warande D1 Etten-Leur D1 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 0-1
Alphen D1 Warande D1 3-1
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 2-2
Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 1-0
DES D1 DSHC D1 3-2
Westland D1 HUDITO D1 1-9
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
DSHC D1 Zwart-Wit D1 2-2
Warande D1 Zoetermeer D1 1-0
IJsseloever D1 Westland D1 2-0
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 5-1
Craeyenhout D1 Alphen D1 1-0
HUDITO D1 DES D1 6-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zwart-Wit D1 HUDITO D1 0-2
Alphen D1 Etten-Leur D1 2-0
Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 2-3
Rijswijk D1 DSHC D1 2-1
Westland D1 Warande D1 0-3
DES D1 IJsseloever D1 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Alphen D1 Rijswijk D1 2-1
HUDITO D1 DSHC D1 7-3
Craeyenhout D1 Westland D1 5-0
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 3-3
Warande D1 DES D1 1-6
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-3