Organisatie

Bestuur 
Joost van Rooij
Voorzitter

 
pasfoto
 
Vacature
Secretaris

 
 
Janne Koole
TC Jeugd

 
 
Lieke Lambregts
TC Senioren

 
pasfoto
 
Roy Timmermans
Bestuurslid hockeybeleid

 
pasfoto
 
Erik Vermeij
Penningmeester

 
 
Bestuur ondersteunend 
Inge Mulders-Scholten
Verenigingsmanager

 
 
Bart Mol
Ledenadministratie

 
pasfoto
 
Vacature
Financiële administratie

 Info vacature
 
Colette Kersten
VOG & Veilig Sportklimaat

 
 
Vera van Rooij
Horecamanager barplanning en -organisatie

 
 
Vera van Rooij
Horecamanager inkoop en facilitair

 Inkoop t.b.v. de horeca. Gemiddeld enkele uren per week, tijdens de zaalcompetitie nagenoeg geen werkzaamheden, aanwezigheid op de club wenselijk, mogelijk overdag.
 
Colette Kersten
Sleutelbeheer

 
 
Fair Play commissie 
Colette Kersten
Correspondent Tuchtrecht KNHB

 
 
Mund de Ranitz
Commissielid

 
pasfoto
 
Ronald Flapper
Commissielid

 
 
Vacature
Commissielid

 
 
Sponsorcommissie 
Fleur Mol
Commissielid

 
 
Bart Manders
Commissielid

 
 
Joep Aarts
Commissielid

 
 
Mario Vugts
Commissielid

 
 
Paul Groenewegen
Commissielid

 
 
Vacature
Commissielid

 
 
Top Jeugd 
Stijn Struijk
Hoofd Top Jeugd

 
 
Trainingscoördinatoren 
Stijn Struijk
Trainingscoördinator tophockey

 
 
Sander Graumans
Trainingscoördinator breedteteams

 
 
TC Jongste Jeugd 
Gerard Gatsonides
Coördinator Jongste Jeugd

 
 
Jessika Holl
Coördinator Hockeyschool

 
 
Vacature
Coördinator E6-tallen

 
 
Vacature
Coördinator E8-tallen

 
 
Vacature
Coördinator F-jeugd

 
 
Vacature
Begeleiding trainers

 
 
Vacature
Ondersteuning activiteiten

 
 
TC Jeugd 
Vacature
Coördinator Meisjes AB

 
 
Arfana Tahir
Coördinator Meisjes AB

 
 
Wim Dijkman
Coördinator Jongens ABCD

 
 
Cindy Aarts
Coördinator Meisjes C

 
 
Cindy Aarts
Coördinator Meisjes D

 
 
Ruben van Rossum
Coördinator keepersschool

 
 
TC Senioren 
Lieke Lambregts
Coördinator Dames selectieteams (incl. MA1)

 
pasfoto
 
Valerie van Harssel
Coördinator Dames wedstrijdteams

 
 
Pierre Koole
Coördinator Heren selectie- en wedstrijdteams (incl. JA1)

 
 
Pierre Koole
Coördinator trimhockey

 
 
Arbitragecommissie 
Herman van der Klooster
Arbitrageplanning jeugd

 
 
Stijn van Gils
Arbitrageplanning senioren

 
 
Herman van der Klooster
Arbitrageplanning zaal

 
 
Michael Mulders
CS+ coach

 
 
Sietze de Ranitz
CS+ coach

 
 
Arjen Tielen
CS+ coach

 
 
Wedstrijdondersteuning 
Paula van Diemen - Deckers
Wedstrijdtafel coordinator

 
 
Natascha de Roon
Wedstrijdtafel coordinator

 
 
Inge Mulders-Scholten
Wedstrijdsecretariaat junioren/jongste jeugd

 
 
Stijn van Gils
Wedstrijdsecretariaat senioren

 
 
Marieke Janse
Wedstrijdsecretariaat zaal

 
 
Wendy Frishert
Wedstrijdsecretariaat zaal

 
 
Materiaalcommissie 
Peter Engelenburg
Keepersmaterialen en maskers

 
 
Kitty van Rooij
Trainingsmaterialen

 
 
Emmy van Beurden
Trainingsmaterialen

 
 
Agnes Janssen
Zaalhockeymaterialen

 
 
Zaalhockeycommissie 
Wendy Frishert
Zaalhockeycommissaris

 
 
Ester van den Maagdenberg
Zaalplanning en financiën

 
pasfoto
 
Nancy Wongsotaroeno
Coördinator Groot Breda competitie

 
pasfoto
 
Natascha de Roon
Commissielid

 Materiaal in trainings- en wedstrijdzalen
 
Vacature
Organisator zaalclinic D-jeugd en 8-tallen

 Organiseren jaarlijkse clinic (eind november) voor de D-jeugd en de 8-tallen.