header foto header foto
Trainingsschema
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 21-1-2019 t/m 25-1-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes D3 Sanne Nieuwenkamp Turfschip, Het Balken leggen en opruimen
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes D5 Victor Boomaars
Quinty Heeren
Turfschip, Het Balken leggen en opruimen
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes C6 Dagmar Hogerwaard
Roos Lambers
KSE Balken leggen
18:30 - 19:30 Zaal Jongens C1 Bert Gobbens
Jesper van Peer
Beuk, De Balken leggen
19:00 - 20:00 Zaal Jongens C2 Thomas Huijser KSE
19:30 - 20:30 Zaal Meisjes A2 Stijn van Zundert Beuk, De
20:00 - 21:00 Zaal Meisjes A4 Chris van de Lindeloof
Hans Valkenburg
KSE
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes A3 Marco van den Broek Beuk, De Balken opruimen
21:00 - 22:00 Zaal Dames Jong 1 Chris van de Lindeloof
Robert Kortleven
KSE Balken opruimen en goals inklappen (zie instructie)
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Zaal Meisjes B3 Sander Graumans KSE Balken leggen
18:45 - 19:45 Zaal Meisjes B6 Sander Graumans KSE Balken opruimen en goals inklappen (zie instructie)
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaal Jongens D2 Gerard Gatsonides Turfschip, Het Balken leggen en inzetgoals plaatsen
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes D4 Gerard Gatsonides Turfschip, Het
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes D6 Eva Tepas Turfschip, Het
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes B2 Gerard Gatsonides
Justin den Engelsman
Turfschip, Het
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes C5 Suzanne van Enter KSE Balken leggen
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes D1 Immy van Teeffelen
Julia van Oostveen
Laco Rucphen Balken leggen
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B1 Stijn Struijk
Inge Pellis
Laco Rucphen
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C3 Florus Brundel
Jeroen de Wit
KSE
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes D2 Jeroen Tolhuijs Turfschip, Het
20:00 - 21:00 Zaal Jongens B1 Jesper van Peer Turfschip, Het Balken en inzetgoals opruimen
20:00 - 21:30 Zaal Meisjes A1 Frank van de Wiel
Inge Pellis
Laco Rucphen Balken opruimen
20:00 - 21:00 Zaal Meisjes B5 Peter van den Bemt
Arfana Tahir
KSE Balken opruimen en goals inklappen (zie instructie)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
21:00 - 22:30 Zaal Heren Jong 1 Sander Graumans Trefpunt, Het Balken leggen en opruimen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Zaal Jongens 8E1 Justin den Engelsman
Sietze de Ranitz
Parrestee, De Balken leggen (hulp van ouders gewenst)
16:45 - 17:45 Zaal Jongens 8E2 Justin den Engelsman
Sietze de Ranitz
Parrestee, De Balken leggen (hulp van ouders gewenst)
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes B4 Cas Leijten
Jasper van den Broek
Turfschip, Het Balken leggen en inzetgoals plaatsen
17:45 - 18:45 Zaal Jongens D1 Jeroen Tepas
Thom Ticheler
Parrestee, De
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes C1 Stijn Struijk
Yannick Smits
Turfschip, Het
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes C4 Puck Reesink KSE Balken leggen
18:45 - 19:45 Zaal Jongens A2 Jody Broeders
Sietze de Ranitz
Parrestee, De Balken opruimen
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B7 Puck Reesink KSE
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C2 Jeroen Tolhuijs
Bert Gobbens
Turfschip, Het
20:00 - 21:00 Zaal Jongens A1 Jeroen Tepas Turfschip, Het
20:00 - 21:00 Zaal Jongens B2 Sander Graumans KSE Balken opruimen (zie instructie) en goals inklappen
21:00 - 22:30 Zaal Heren 1 Miel Vugts
Victor Kwinkelenberg
Turfschip, Het Balken en inzetgoals opruimen