Terug

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ivo Balemans
Trainer Ivo Balemans
Manager Ivo Balemans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D3 Teteringen D1 10:45
Etten-Leur D2 (O) Den Bosch D4 15:00
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 14:45
Goirle D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 10:45
Oss D2 (O) DES D2 (O) 12:45
Zwart-Wit D2 (O) Warande D2 (O) 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goirle D2 9 23 7 2 0
2 DES D2 8 20 6 2 0
3 Zwart-Wit D2 9 20 6 2 1
4 Oss D2 9 16 5 1 3
5 Zwart-Wit D3 9 13 4 1 4
6 Den Bosch D3 9 13 4 1 4
7 Berkel-Enschot D2 9 10 3 1 5
8 Teteringen D1 9 10 3 1 5
9 Etten-Leur D2 8 9 3 3 2
10 Warande D2 9 7 2 1 6
11 Den Bosch D4 9 4 1 1 7
12 Etten-Leur D3 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Zwart-Wit D3 14:45 thuis - Veld 2
24 nov Den Bosch D4 12:30 uit
15 mrt Berkel Enschot D2 n.n.b thuis
22 mrt Den Bosch D3 n.n.b thuis
29 mrt Zwart-Wit D2 n.n.b uit
5 apr Oss D2 n.n.b thuis
19 apr Goirle D2 n.n.b uit
3 mei Etten-Leur D2 n.n.b uit
10 mei DES D2 n.n.b thuis
17 mei Warande D2 n.n.b uit
24 mei Teteringen D1 n.n.b thuis
7 jun Zwart-Wit D3 n.n.b uit
14 jun Den Bosch D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Goirle D2 (O) Warande D2 (O) 5-1
Oss D2 (O) Teteringen D1 7-0
Zwart-Wit D2 (O) Zwart-Wit D3 3-2
DES D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 1-0
Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 (O) 1-2
Den Bosch D3 Den Bosch D4 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Den Bosch D4 Zwart-Wit D2 (O) 0-4
Warande D2 (O) DES D2 (O) 2-4
Berkel-Enschot D2 (O) Etten-Leur D3 2-2
Etten-Leur D2 (O) Den Bosch D3 3-3
Teteringen D1 Goirle D2 (O) 2-4
Zwart-Wit D3 Oss D2 (O) 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oss D2 (O) Den Bosch D4 3-2
Zwart-Wit D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 3-1
Warande D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 0-2
Den Bosch D3 Etten-Leur D3 5-0
DES D2 (O) Teteringen D1 5-1
Goirle D2 (O) Zwart-Wit D3 4-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2 (O) 0-2
Zwart-Wit D3 DES D2 (O) 0-1
Berkel-Enschot D2 (O) Den Bosch D3 1-0
Etten-Leur D2 (O) Oss D2 (O) 0-0
Den Bosch D4 Goirle D2 (O) 2-3
Teteringen D1 Warande D2 (O) 0-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Goirle D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 3-1
Warande D2 (O) Zwart-Wit D3 1-2
DES D2 (O) Den Bosch D4 1-1
Oss D2 (O) Etten-Leur D3 4-2
Zwart-Wit D2 (O) Den Bosch D3 5-2
Teteringen D1 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Etten-Leur D3 Goirle D2 (O) 6-6
Den Bosch D4 Warande D2 (O) 5-0
Den Bosch D3 Oss D2 (O) 3-1
Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 0-1
Zwart-Wit D3 Teteringen D1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Warande D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 2-2
DES D2 (O) Etten-Leur D3 3-2
Goirle D2 (O) Den Bosch D3 4-1
Oss D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-1
Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2
Teteringen D1 Den Bosch D4 5-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit D2 (O) Goirle D2 (O) 1-1
Berkel-Enschot D2 (O) Oss D2 (O) 0-1
Etten-Leur D2 (O) Teteringen D1 3-1
Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 1-2
Etten-Leur D3 Warande D2 (O) 2-4
Den Bosch D3 DES D2 (O) 2-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Goirle D2 (O) Oss D2 (O) 2-1
Teteringen D1 Etten-Leur D3 2-1
DES D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-2
Warande D2 (O) Den Bosch D3 3-5
Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2 (O) 0-1
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 (O) 0-1