Terug

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Huub Gobbens
Manager Huub Gobbens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H3 Prinsenbeek H2 12:30
Liberty H2 (O) Rapid H3 10:30
Push H3 Gilze-Rijen H2 (O) 10:00
Were Di H5 DDHC H2 (O) 12:45
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H2 (O) 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push H4 9 27 9 0 0
2 Etten-Leur H2 8 19 6 1 1
3 Liberty H2 9 19 6 1 2
4 Zwart-Wit H3 8 15 4 3 1
5 Rapid H3 8 11 3 2 3
6 Breda H3 7 10 3 1 3
7 Prinsenbeek H2 8 9 2 3 3
8 Were Di H5 7 7 2 1 4
9 Push H3 8 5 1 2 5
10 Gilze-Rijen H2 8 3 1 0 7
11 DDHC H2 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Zwart-Wit H3 13:00 uit
24 nov Push H4 12:45 thuis - Veld 2
15 mrt Push H3 n.n.b uit
22 mrt Breda H3 n.n.b thuis
29 mrt Were Di H5 n.n.b uit
5 apr Prinsenbeek H2 n.n.b thuis
19 apr Gilze-Rijen H2 n.n.b uit
3 mei Liberty H2 n.n.b thuis
10 mei Rapid H3 n.n.b thuis
24 mei DDHC H2 n.n.b uit
7 jun Zwart-Wit H3 n.n.b thuis
14 jun Push H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Breda H3 Rapid H3 5-3
Were Di H5 Gilze-Rijen H2 (O) 4-3
Liberty H2 (O) Etten-Leur H2 (O) 5-3
Prinsenbeek H2 DDHC H2 (O) 4-3
Push H4 Zwart-Wit H3 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit H3 Liberty H2 (O) 7-0
Rapid H3 Were Di H5 4-3
Gilze-Rijen H2 (O) Prinsenbeek H2 0-4
DDHC H2 (O) Push H4 1-5
Etten-Leur H2 (O) Push H3 1-0
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Liberty H2 (O) Push H4 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Breda H3 Etten-Leur H2 (O) 1-6
Prinsenbeek H2 Rapid H3 3-3
Push H3 Zwart-Wit H3 3-3
Gilze-Rijen H2 (O) DDHC H2 (O) 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push H4 Push H3 2-0
Rapid H3 Gilze-Rijen H2 (O) 4-2
Etten-Leur H2 (O) Were Di H5 6-0
Zwart-Wit H3 Breda H3 3-3
DDHC H2 (O) Liberty H2 (O) 2-5
WOENSDAG 2 OKTOBER 2019
Push H3 Liberty H2 (O) 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Prinsenbeek H2 Etten-Leur H2 (O) 3-3
Were Di H5 Zwart-Wit H3 3-7
Breda H3 Push H4 2-3
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Rapid H3 DDHC H2 (O) 5-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Etten-Leur H2 (O) Gilze-Rijen H2 (O) 6-1
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2 5-1
Push H4 Were Di H5 2-1
Liberty H2 (O) Breda H3 3-0
DDHC H2 (O) Push H3 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Were Di H5 Liberty H2 (O) 2-2
Rapid H3 Etten-Leur H2 (O) 2-3
Gilze-Rijen H2 (O) Zwart-Wit H3 2-5
Prinsenbeek H2 Push H4 2-5
Breda H3 Push H3 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H3 Rapid H3 2-2
Liberty H2 (O) Prinsenbeek H2 4-3
Push H3 Were Di H5 0-2
Push H4 Gilze-Rijen H2 (O) 4-0
DDHC H2 (O) Breda H3 3-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Gilze-Rijen H2 (O) Liberty H2 (O) 1-3
Prinsenbeek H2 Push H3 2-2
Rapid H3 Push H4 3-4
Etten-Leur H2 (O) DDHC H2 (O) 6-2