Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pieter Dingenouts
Coach Valentijn Geutjes
Trainer Bert Gobbens
Aanvoerder Emke de Winter
Corona aanspreekpunt Valentijn Geutjes

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D2 Berkel-Enschot D2-O 10:30
Goirle D2 Etten-Leur D3 15:45
Hopbel D2-O Den Bosch D3 11:00
Oss D2-O Den Bosch D4
Warande D2-O Zwart-Wit D2-O 13:00
Zwart-Wit D3 DES D2

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D2 6 16 5 1 0
2 Goirle D2 6 16 5 1 0
3 DES D2 6 12 4 0 2
4 Den Bosch D3 6 12 4 0 2
5 Hopbel D2 6 11 3 2 1
6 Oss D2 6 10 3 1 2
7 Berkel-Enschot D2 6 10 3 1 2
8 Warande D2 6 9 3 0 3
9 Zwart-Wit D3 6 3 1 0 5
10 Den Bosch D4 6 3 1 0 5
11 Etten-Leur D3 6 3 1 0 5
12 Etten-Leur D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Berkel Enschot D2 10:30 thuis - Veld 3
22 nov Etten-Leur D3 14:30 uit
7 mrt DES D2 n.n.b uit
14 mrt Zwart-Wit D3 n.n.b thuis
21 mrt Goirle D2 n.n.b uit
28 mrt Den Bosch D4 n.n.b thuis
11 apr Warande D2 n.n.b thuis
18 apr Hopbel D2 n.n.b uit
25 apr Oss D2 n.n.b thuis
16 mei Den Bosch D3 n.n.b uit
30 mei Zwart-Wit D2 n.n.b thuis
6 jun Berkel Enschot D2 n.n.b uit
13 jun Etten-Leur D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oss D2-O Zwart-Wit D2-O 1-1
Hopbel D2-O Berkel-Enschot D2-O 1-1
Den Bosch D3 Den Bosch D4 4-1
Warande D2-O Etten-Leur D3 2-6
Etten-Leur D2 DES D2 0-7
Goirle D2 Zwart-Wit D3 5-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D4 Goirle D2 2-5
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D3 5-0
Etten-Leur D3 Hopbel D2-O 1-3
DES D2 Warande D2-O 4-1
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 5-2
Berkel-Enschot D2-O Oss D2-O 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 5-1
Etten-Leur D2 Goirle D2 1-4
Warande D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Hopbel D2-O DES D2 1-2
Oss D2-O Etten-Leur D3 5-2
Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D3 Hopbel D2-O 0-3
DES D2 Oss D2-O 4-2
Etten-Leur D3 Den Bosch D3 0-3
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-5
Den Bosch D4 Etten-Leur D2 4-2
Goirle D2 Warande D2-O 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 6-0
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 3-0
Warande D2-O Etten-Leur D2 5-3
Hopbel D2-O Goirle D2 3-3
Oss D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Den Bosch D3 DES D2 3-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Den Bosch D4 Warande D2-O 1-2
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 0-4
DES D2 Zwart-Wit D2-O 0-4
Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 2-3
Goirle D2 Oss D2-O 5-2
Etten-Leur D2 Hopbel D2-O 2-3