Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Victor Kwinkelenberg
Assistent coach Miel Vugts
Manager Mario Vugts
Trainer Victor Kwinkelenberg
Trainer Miel Vugts
Aanvoerder Floris Hendrickx
Fysiotherapeut Tim Janssen
Corona aanspreekpunt Mario Vugts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H1 Pollux H1
Etten-Leur H1 Roomburg H1 14:45
Forescate H1 Ommoord H1
Rijswijk H1 HUDITO H1
Warande H1 IJssel H1 14:45
Zoetermeer H1 Schiedam H1

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg H1 5 15 5 0 0
2 Rijswijk H1 6 14 4 2 0
3 Zoetermeer H1 5 11 3 2 0
4 Schiedam H1 6 11 3 2 1
5 Ommoord H1 6 10 3 1 2
6 Pollux H1 6 10 3 1 2
7 HUDITO H1 6 7 2 1 3
8 Forescate H1 5 6 2 0 3
9 DSHC H1 5 5 1 2 2
10 Etten-Leur H1 6 4 1 1 4
11 IJssel H1 6 3 1 0 5
12 Warande H1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Roomburg H1 14:45 thuis - Veld 2
22 nov schiedam H1 n.n.b uit
7 mrt Rijswijk H1 n.n.b thuis
14 mrt DSHC H1 n.n.b uit
21 mrt Forescate H1 n.n.b thuis
28 mrt Warande H1 n.n.b uit
3 apr Zoetermeer H1 n.n.b thuis
11 apr IJssel H1 n.n.b uit
18 apr Ommoord H1 n.n.b thuis
25 apr Pollux H1 n.n.b uit
2 mei Hudito H1 n.n.b thuis
9 mei Roomburg H1 n.n.b uit
16 mei schiedam H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Forescate H1 HUDITO H1 2-1
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-1
Warande H1 Pollux H1 2-4
IJssel H1 Schiedam H1 2-3
Zoetermeer H1 Ommoord H1 3-0
DSHC H1 Roomburg H1 0-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-1
Ommoord H1 IJssel H1 4-0
Roomburg H1 Forescate H1 3-2
Etten-Leur H1 DSHC H1 2-2
HUDITO H1 Warande H1 7-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJssel H1 Pollux H1 0-1
Forescate H1 Etten-Leur H1 3-2
Ommoord H1 Schiedam H1 2-0
Zoetermeer H1 HUDITO H1 1-1
Warande H1 Roomburg H1 1-6
DSHC H1 Rijswijk H1 1-2
DONDERDAG 24 SEPTEMBER 2020
Pollux H1 Zoetermeer H1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Rijswijk H1 Forescate H1 3-0
Etten-Leur H1 Warande H1 3-1
HUDITO H1 IJssel H1 3-0
Pollux H1 Ommoord H1 2-2
Schiedam H1 DSHC H1 2-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Pollux H1 Schiedam H1 1-3
Warande H1 Rijswijk H1 1-3
IJssel H1 Roomburg H1 0-1
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 4-3
Ommoord H1 HUDITO H1 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
DSHC H1 Warande H1 6-0
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 2-2
HUDITO H1 Pollux H1 1-2
Etten-Leur H1 IJssel H1 3-4
Schiedam H1 Forescate H1 4-2
Roomburg H1 Ommoord H1 4-3