Terug

Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jesper van Peer
Coach Ralph van Wijk
Trainer Jesper van Peer
Trainer Ralph van Wijk

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan JA1 14 35 11 2 1
2 Were Di JA1 14 28 8 4 2
3 Prinsenbeek JA1 14 28 8 4 2
4 Etten-Leur JA1 14 27 8 3 3
5 Drunen JA1 14 24 8 0 6
6 Waalwijk JA1 14 8 2 2 10
7 Tempo JA1 14 8 2 2 10
8 Zwart-Wit JA2 14 1 0 1 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 jul Pelikaan JA1 n.n.b thuis - Veld 2
23 jul !Reservering - n.n.b thuis - Veld 2
3 sep !Reservering - n.n.b thuis - Veld 2
10 sep !Reservering - n.n.b thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Were Di JA1 Pelikaan JA1 3-5
Prinsenbeek JA1 Etten-Leur JA1 0-0
Tempo JA1 Waalwijk/DES JA1 2-3
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit JA2 Were Di JA1 0-12
Waalwijk/DES JA1 Drunen JA1 0-6
Pelikaan JA1 Prinsenbeek JA1 2-2
Etten-Leur JA1 Tempo JA1 6-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Were Di JA1 Drunen JA1 3-7
Tempo JA1 Pelikaan JA1 1-3
Prinsenbeek JA1 Zwart-Wit JA2 4-1
Etten-Leur JA1 Waalwijk/DES JA1 1-0
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit JA2 Tempo JA1 1-2
Waalwijk/DES JA1 Were Di JA1 1-4
Pelikaan JA1 Etten-Leur JA1 6-3
Drunen JA1 Prinsenbeek JA1 1-5
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Pelikaan JA1 Waalwijk/DES JA1 5-0
Tempo JA1 Drunen JA1 2-6
Prinsenbeek JA1 Were Di JA1 2-3
Etten-Leur JA1 Zwart-Wit JA2 9-1
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Drunen JA1 Zwart-Wit JA2 5-1
ZATERDAG 12 MAART 2022
Drunen JA1 Etten-Leur JA1 5-2
Were Di JA1 Tempo JA1 17-4
Prinsenbeek JA1 Waalwijk/DES JA1 3-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Tempo JA1 Prinsenbeek JA1 2-3
Etten-Leur JA1 Were Di JA1 2-2
Waalwijk/DES JA1 Zwart-Wit JA2 4-4
Pelikaan JA1 Drunen JA1 4-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
Waalwijk/DES JA1 Tempo JA1 3-3
Pelikaan JA1 Were Di JA1 4-4
Etten-Leur JA1 Prinsenbeek JA1 2-4
Zwart-Wit JA2 Drunen JA1 1-9
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Tempo JA1 Etten-Leur JA1 3-5
Were Di JA1 Zwart-Wit JA2 18-0
Prinsenbeek JA1 Pelikaan JA1 0-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Pelikaan JA1 Tempo JA1 8-1
Drunen JA1 Were Di JA1 0-2
Zwart-Wit JA2 Prinsenbeek JA1 0-12
Waalwijk/DES JA1 Etten-Leur JA1 0-5
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Zwart-Wit JA2 Pelikaan JA1 0-8
Drunen JA1 Waalwijk/DES JA1 2-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Prinsenbeek JA1 Drunen JA1 4-1
Etten-Leur JA1 Pelikaan JA1 3-0
Tempo JA1 Zwart-Wit JA2 6-1
Were Di JA1 Waalwijk/DES JA1 6-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Were Di JA1 Prinsenbeek JA1 1-1
Waalwijk/DES JA1 Pelikaan JA1 1-5
ZATERDAG 21 MEI 2022
Waalwijk/DES JA1 Prinsenbeek JA1 1-4
Pelikaan JA1 Zwart-Wit JA2 9-1
Tempo JA1 Were Di JA1 1-8
Etten-Leur JA1 Drunen JA1 3-0
DONDERDAG 26 MEI 2022
Drunen JA1 Tempo JA1 5-2
ZATERDAG 4 JUNI 2022
Zwart-Wit JA2 Etten-Leur JA1 1-19
ZATERDAG 11 JUNI 2022
Zwart-Wit JA2 Waalwijk/DES JA1 4-5
Prinsenbeek JA1 Tempo JA1 1-1
Drunen JA1 Pelikaan JA1 2-3
Were Di JA1 Etten-Leur JA1 5-5