Terug

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Vincent Opgelder
Assistent coach Frank van de Wiel
Manager Jantien Flapper
Trainer Vincent Opgelder
Trainer Frank van de Wiel

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D1 22 57 18 3 1
2 Craeyenhout D1 22 45 14 3 5
3 Zwart-Wit D1 22 44 13 5 4
4 Alphen D1 22 37 11 4 7
5 Etten-Leur D1 22 37 10 7 5
6 DES D1 22 32 9 5 8
7 IJsseloever D1 22 30 8 6 8
8 Zoetermeer D1 22 27 6 9 7
9 Warande D1 22 26 7 5 10
10 Rijswijk D1 22 18 5 3 14
11 DSHC D1 22 11 2 5 15
12 Westland D1 22 4 1 1 20

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 aug AMVJ D1 n.n.b thuis - Veld 2
2 sep !Oefenwedstrijd ? n.n.b thuis - Veld 2
4 sep !Oefenwedstrijd ? n.n.b thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
IJsseloever D1 Alphen D1 1-2
Zwart-Wit D1 DES D1 2-0
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 3-0
DSHC D1 Westland D1 0-1
Warande D1 Etten-Leur D1 2-3
HUDITO D1 Zoetermeer D1 3-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Alphen D1 Warande D1 3-1
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 2-2
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 0-1
Westland D1 HUDITO D1 1-9
DES D1 DSHC D1 3-2
Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 1-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HUDITO D1 DES D1 6-1
Warande D1 Zoetermeer D1 1-0
DSHC D1 Zwart-Wit D1 2-2
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 5-1
IJsseloever D1 Westland D1 2-0
Craeyenhout D1 Alphen D1 1-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Alphen D1 Etten-Leur D1 2-0
DES D1 IJsseloever D1 3-1
Westland D1 Warande D1 0-3
Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 2-3
Zwart-Wit D1 HUDITO D1 0-2
Rijswijk D1 DSHC D1 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-3
Alphen D1 Rijswijk D1 2-1
Craeyenhout D1 Westland D1 5-0
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 3-3
Warande D1 DES D1 1-6
HUDITO D1 DSHC D1 7-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Westland D1 Etten-Leur D1 1-3
DES D1 Craeyenhout D1 4-5
Zwart-Wit D1 Warande D1 1-1
Zoetermeer D1 Alphen D1 6-1
Rijswijk D1 HUDITO D1 0-2
DSHC D1 IJsseloever D1 4-5
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Zoetermeer D1 Rijswijk D1 0-1
Alphen D1 Westland D1 5-1
IJsseloever D1 HUDITO D1 1-2
Warande D1 DSHC D1 4-3
Etten-Leur D1 DES D1 3-0
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 1-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
DES D1 Alphen D1 3-3
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 4-2
HUDITO D1 Warande D1 2-1
Westland D1 Zoetermeer D1 1-3
DSHC D1 Craeyenhout D1 0-1
Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Warande D1 IJsseloever D1 0-4
Etten-Leur D1 DSHC D1 3-0
Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-2
Zoetermeer D1 DES D1 2-3
Alphen D1 Zwart-Wit D1 2-4
Westland D1 Rijswijk D1 0-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
DSHC D1 Alphen D1 1-2
HUDITO D1 Etten-Leur D1 3-1
Zwart-Wit D1 Zoetermeer D1 3-1
IJsseloever D1 Craeyenhout D1 3-2
DES D1 Westland D1 4-0
Warande D1 Rijswijk D1 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-5
Zoetermeer D1 DSHC D1 3-3
Rijswijk D1 DES D1 0-1
Etten-Leur D1 IJsseloever D1 1-1
Alphen D1 HUDITO D1 0-1
Craeyenhout D1 Warande D1 3-2
ZONDAG 13 MAART 2022
DES D1 Zwart-Wit D1 1-0
Etten-Leur D1 Warande D1 2-2
Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-2
Westland D1 DSHC D1 1-1
Alphen D1 IJsseloever D1 4-4
Rijswijk D1 Craeyenhout D1 1-1
ZONDAG 20 MAART 2022
DSHC D1 DES D1 4-0
IJsseloever D1 Zoetermeer D1 0-2
HUDITO D1 Westland D1 2-1
Zwart-Wit D1 Rijswijk D1 2-0
Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 5-2
Warande D1 Alphen D1 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
DES D1 HUDITO D1 1-4
Zoetermeer D1 Warande D1 5-0
Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2
Alphen D1 Craeyenhout D1 3-4
Zwart-Wit D1 DSHC D1 7-2
Westland D1 IJsseloever D1 1-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 2-0
Etten-Leur D1 Alphen D1 0-0
IJsseloever D1 DES D1 1-1
DSHC D1 Rijswijk D1 1-0
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-1
Warande D1 Westland D1 8-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Westland D1 Craeyenhout D1 0-3
Zwart-Wit D1 IJsseloever D1 3-3
DES D1 Warande D1 3-3
DSHC D1 HUDITO D1 0-2
Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 1-1
Rijswijk D1 Alphen D1 0-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
Craeyenhout D1 DES D1 3-2
Etten-Leur D1 Westland D1 3-2
HUDITO D1 Rijswijk D1 2-0
Alphen D1 Zoetermeer D1 2-2
IJsseloever D1 DSHC D1 2-0
Warande D1 Zwart-Wit D1 2-4
ZONDAG 1 MEI 2022
Westland D1 Alphen D1 3-4
DSHC D1 Warande D1 2-2
DES D1 Etten-Leur D1 3-3
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 2-2
HUDITO D1 IJsseloever D1 1-0
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-3
ZONDAG 8 MEI 2022
IJsseloever D1 Rijswijk D1 2-0
Warande D1 HUDITO D1 1-0
Craeyenhout D1 DSHC D1 2-0
Alphen D1 DES D1 4-2
Zoetermeer D1 Westland D1 5-1
Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 0-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Zwart-Wit D1 Alphen D1 6-1
Rijswijk D1 Westland D1 3-1
IJsseloever D1 Warande D1 2-3
DES D1 Zoetermeer D1 1-1
HUDITO D1 Craeyenhout D1 1-0
DSHC D1 Etten-Leur D1 1-4
ZONDAG 22 MEI 2022
Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 3-1
Westland D1 DES D1 2-4
Etten-Leur D1 HUDITO D1 3-3
Craeyenhout D1 IJsseloever D1 2-2
Rijswijk D1 Warande D1 1-1
Alphen D1 DSHC D1 4-1
ZONDAG 29 MEI 2022
Zwart-Wit D1 Westland D1 5-1
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 0-1
HUDITO D1 Alphen D1 3-2
Warande D1 Craeyenhout D1 3-2
DES D1 Rijswijk D1 1-0
DSHC D1 Zoetermeer D1 2-2