Terug

Heren 30-2 (HVB)

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Paul Ticheler
Trainer Jody Broeders
Aanvoerder Tobias de Mooij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Walcheren H30-1 Zwart-Wit H30-4 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapid H30-1 10 28 9 1 0
2 Walcheren H30-1 9 22 7 1 1
3 Warande H30-1 10 21 7 0 3
4 Tempo H30-2 10 15 4 3 3
5 DDHC H30-1 10 15 4 3 3
6 Push H30-3 10 13 4 1 5
7 Breda H30-5 10 13 3 4 3
8 HSD H30-1 10 11 2 5 3
9 Etten-Leur H30-2 10 8 2 2 6
10 Zwart-Wit H30-4 9 3 1 0 8
11 Warande H30-2 10 0 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt DDHC H30-1 n.n.b uit
12 mrt Tempo H30-2 n.n.b thuis
19 mrt Walcheren H30-1 n.n.b uit
26 mrt Breda H30-5 n.n.b thuis
2 apr Zwart-Wit H30-4 n.n.b uit
16 apr Push H30-3 n.n.b thuis
23 apr HSD H30-1 n.n.b thuis
14 mei Rapid H30-1 n.n.b thuis
4 jun Warande H30-2 n.n.b uit
11 jun Warande H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Warande H30-1 Warande H30-2 (3-0)scheduled
Etten-Leur H30-2 DDHC H30-1 (2-5)scheduled
HSD H30-1 Breda H30-5 (1-1)final
Rapid H30-1 Walcheren H30-1 (7-2)final
Push H30-3 Zwart-Wit H30-4 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Warande H30-2 Push H30-3 (1-3)scheduled
Tempo H30-2 Etten-Leur H30-2 (0-1)scheduled
HSD H30-1 Zwart-Wit H30-4 (7-1)final
Breda H30-5 Rapid H30-1 (0-7)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Etten-Leur H30-2 Walcheren H30-1 (0-7)final
DDHC H30-1 Warande H30-2 (4-0)final
Rapid H30-1 Zwart-Wit H30-4 (8-1)scheduled
Warande H30-1 Tempo H30-2 (1-0)final
Push H30-3 HSD H30-1 (3-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Breda H30-5 Etten-Leur H30-2 (3-3)scheduled
Walcheren H30-1 Warande H30-1 (5-3)scheduled
HSD H30-1 Warande H30-2 (7-1)scheduled
Tempo H30-2 DDHC H30-1 (3-1)final
Push H30-3 Rapid H30-1 (0-6)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Etten-Leur H30-2 Zwart-Wit H30-4 (1-3)scheduled
DDHC H30-1 Walcheren H30-1 (0-5)scheduled
Warande H30-1 Breda H30-5 (1-0)scheduled
HSD H30-1 Rapid H30-1 (3-3)final
Tempo H30-2 Warande H30-2 (2-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Push H30-3 Etten-Leur H30-2 (4-2)final
Walcheren H30-1 Tempo H30-2 (2-2)final
Breda H30-5 DDHC H30-1 (2-2)final
Zwart-Wit H30-4 Warande H30-1 (1-2)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
DDHC H30-1 Warande H30-1 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-4 (4-1)final
Warande H30-1 Push H30-3 (4-0)final
HSD H30-1 Etten-Leur H30-2 (3-3)final
Walcheren H30-1 Warande H30-2 (14-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Warande H30-1 HSD H30-1 (3-0)final
Rapid H30-1 Etten-Leur H30-2 (9-0)final
Breda H30-5 Walcheren H30-1 (1-3)scheduled
Push H30-3 DDHC H30-1 (1-1)scheduled
Zwart-Wit H30-4 Tempo H30-2 (3-6)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HSD H30-1 DDHC H30-1 (1-1)final
Breda H30-5 Warande H30-2 (6-0)scheduled
Warande H30-1 Rapid H30-1 (1-5)scheduled
Tempo H30-2 Push H30-3 (2-1)scheduled
DONDERDAG 17 NOVEMBER 2022
Tempo H30-2 Breda H30-5 (0-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H30-4 Breda H30-5 (1-5)scheduled
Tempo H30-2 HSD H30-1 (1-1)final
Etten-Leur H30-2 Warande H30-2 (5-1)scheduled
Push H30-3 Walcheren H30-1 (0-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Warande H30-2 Zwart-Wit H30-4 (3-2)final
HSD H30-1 Walcheren H30-1 (0-7)scheduled
Warande H30-1 Etten-Leur H30-2 (1-0)scheduled
Breda H30-5 Push H30-3 (4-0)scheduled
Tempo H30-2 Rapid H30-1 (0-4)scheduled
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Warande H30-2 Rapid H30-1 (0-6)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Rapid H30-1 DDHC H30-1 (7-1)final