Terug

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Richard van Steensel
Assistent coach Michel van der Sman
Manager Ralph van Wijk
Manager Pieter van Wijk
Trainer Michel van der Sman
Trainer Richard van Steensel
Keeperstrainer Ruben van Rossum

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best H1 Hopbel H1 14:45
Goirle H1 Etten-Leur H1 14:45
Oss H1 Delta Venlo H1 14:45
Geel-Zwart H1 MEP H1 14:45
Nuenen H1 Geldrop H1 14:45
Weert H1 Eindhoven H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MEP H1 11 31 10 1 0
2 Oss H1 11 28 9 1 1
3 Goirle H1 11 25 8 1 2
4 Etten-Leur H1 11 22 7 1 3
5 Geldrop H1 11 21 7 0 4
6 Delta Venlo H1 11 15 4 3 4
7 Geel-Zwart H1 11 14 4 2 5
8 Eindhoven H1 11 12 4 0 7
9 Nuenen H1 11 10 3 1 7
10 Hopbel H1 11 9 2 3 6
11 Weert H1 11 3 1 0 10
12 Best H1 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 feb Ommoord H1 n.n.b uit
3 mrt Goirle H1 14:45 uit
8 mrt IJssel H1 20:30 uit
10 mrt Oss H1 14:45 thuis - Veld 1
17 mrt Geel-Zwart H1 14:45 uit
24 mrt Best H1 14:45 thuis - Veld 1
7 apr Hopbel H1 n.n.b uit
14 apr MEP H1 14:45 thuis - Veld 1
21 apr deltavenlo H1 n.n.b uit
28 apr Nuenen H1 14:45 thuis - Veld 1
12 mei Eindhoven H1 14:45 thuis - Veld 1
26 mei Geldrop H1 14:45 uit
2 jun Weert H1 14:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Geldrop H1 Nuenen H1 (2-1)final
Etten-Leur H1 Goirle H1 (2-4)final
Eindhoven H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geel-Zwart H1 (5-0)final
Delta Venlo H1 Oss H1 (2-3)final
Hopbel H1 Best H1 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oss H1 Etten-Leur H1 (3-3)final
Weert H1 Geldrop H1 (0-5)final
Goirle H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Geel-Zwart H1 Delta Venlo H1 (4-4)final
Best H1 MEP H1 (3-8)final
Nuenen H1 Hopbel H1 (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Delta Venlo H1 Best H1 (3-3)final
Etten-Leur H1 Geel-Zwart H1 (5-2)scheduled
Weert H1 Nuenen H1 (1-3)final
MEP H1 Hopbel H1 (5-1)final
Eindhoven H1 Oss H1 (2-4)final
Geldrop H1 Goirle H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Geel-Zwart H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Best H1 Etten-Leur H1 (3-5)final
Hopbel H1 Delta Venlo H1 (2-2)final
Goirle H1 Weert H1 (7-1)final
Oss H1 Geldrop H1 (4-1)final
Nuenen H1 MEP H1 (2-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Etten-Leur H1 Hopbel H1 (7-0)final
Eindhoven H1 Best H1 (4-3)final
Goirle H1 Nuenen H1 (4-2)final
Delta Venlo H1 MEP H1 (2-3)final
Weert H1 Oss H1 (2-6)scheduled
Geldrop H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Best H1 Geldrop H1 (2-4)final
Hopbel H1 Eindhoven H1 (3-4)final
Oss H1 Goirle H1 (2-1)final
Geel-Zwart H1 Weert H1 (5-3)final
MEP H1 Etten-Leur H1 (6-1)final
Nuenen H1 Delta Venlo H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oss H1 Nuenen H1 (4-2)final
Etten-Leur H1 Delta Venlo H1 (3-2)final
Goirle H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
Eindhoven H1 MEP H1 (2-5)final
Geldrop H1 Hopbel H1 (4-3)final
Weert H1 Best H1 (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Hopbel H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geldrop H1 (7-1)final
Nuenen H1 Etten-Leur H1 (1-0)final
Geel-Zwart H1 Oss H1 (1-5)final
Best H1 Goirle H1 (0-10)final
Delta Venlo H1 Eindhoven H1 (4-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Weert H1 MEP H1 (1-5)final
Goirle H1 Hopbel H1 (6-4)final
Eindhoven H1 Etten-Leur H1 (2-5)final
Geldrop H1 Delta Venlo H1 (2-3)scheduled
Oss H1 Best H1 (5-2)final
Geel-Zwart H1 Nuenen H1 (5-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eindhoven H1 Nuenen H1 (1-0)final
MEP H1 Goirle H1 (3-3)final
Delta Venlo H1 Weert H1 (5-2)final
Etten-Leur H1 Geldrop H1 (1-0)final
Best H1 Geel-Zwart H1 (2-4)final
Hopbel H1 Oss H1 (0-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oss H1 MEP H1 (4-5)final
Geel-Zwart H1 Hopbel H1 (2-2)final
Geldrop H1 Eindhoven H1 (2-0)final
Weert H1 Etten-Leur H1 (1-3)final
Goirle H1 Delta Venlo H1 (4-1)final
Nuenen H1 Best H1 (2-0)final