header foto header foto
Heren 01
 

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Ester van den Maagdenberg
Manager Frank van Peer
Coach Victor Kwinkelenberg
Coach Miel Vugts
Trainer Victor Kwinkelenberg
Trainer Miel Vugts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
DSHC H1 Warande H1 14:45
Pollux H1 Roomburg H1 14:45
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 14:45
Schiedam H1 Forescate H1 14:45
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs H1 13 32 10 2 1
2 Schiedam H1 13 25 8 1 4
3 Zoetermeer H1 13 22 7 1 5
4 Etten-Leur H1 13 18 5 3 5
5 Roomburg H1 13 18 4 6 3
6 DSHC H1 13 17 5 2 6
7 Warande H1 13 17 5 2 6
8 Barendrecht H1 13 16 4 4 5
9 Pollux H1 13 16 4 4 5
10 Forescate H1 13 15 4 3 6
11 Rijswijk H1 13 13 2 7 4
12 Groen-Geel H1 13 7 2 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 14:45 uit
31 mrt VMHC Pollux H1 14:45 thuis - Veld 2
7 apr Hockeyclub Barendrecht H1 14:45 uit
14 apr DSHC H1 n.n.b thuis - Veld 2
5 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
12 mei Groen-Geel H1 n.n.b thuis - Veld 2
19 mei MHC De Warande H1 n.n.b uit
26 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis - Veld 2
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 Warande H1 3-1
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Warande H1 Barendrecht H1 1-2