header foto header foto
Dames 01
 

Dames 01

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Jacqueline Peemen
Coach Jos Vermeulen
Trainer Julian Ruys
Trainer Jos Vermeulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 Rapid D1 12:45
Berkel-Rodenrijs D1 Groen-Geel D1 12:45
Etten-Leur D1 IJssel D1 12:45
Forescate D1 Westland D1 12:45
Pollux D1 Gouda D1 12:45
Ypenburg D1 Derby D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland D1 20 39 12 3 5
2 Etten-Leur D1 20 35 11 2 7
3 Forescate D1 20 35 10 5 5
4 Berkel-Rodenrijs D1 20 33 9 6 5
5 IJssel D1 20 31 9 4 7
6 Pollux D1 20 29 8 5 7
7 Rapid D1 20 27 7 6 7
8 Gouda D1 20 24 7 3 10
9 Groen-Geel D1 20 23 6 5 9
10 Ypenburg D1 20 23 6 5 9
11 Barendrecht D1 20 21 6 3 11
12 Derby D1 20 15 4 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HC De IJssel D1 12:45 thuis - Veld 2
2 jun H.C. Derby D1 12:45 uit
12 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
14 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
19 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
21 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
26 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
28 jun !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
3 jul !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
5 jul !Reservering n.n.b thuis - Veld 2
21 aug MHC DES Dames 01 n.n.b thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0
Derby D1 Forescate D1 1-1
Westland D1 Pollux D1 2-1
Groen-Geel D1 Barendrecht D1 2-1
Gouda D1 Rapid D1 2-2
Etten-Leur D1 Ypenburg D1 5-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ypenburg D1 Gouda D1 3-1
Forescate D1 Etten-Leur D1 0-1
Berkel-Rodenrijs D1 Derby D1 6-0
Pollux D1 IJssel D1 1-0
Barendrecht D1 Westland D1 0-3
Rapid D1 Groen-Geel D1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Forescate D1 Ypenburg D1 0-0
Groen-Geel D1 Gouda D1 3-1
Westland D1 Rapid D1 6-3
IJssel D1 Barendrecht D1 1-2
Derby D1 Pollux D1 0-2
Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Rapid D1 IJssel D1 3-2
Barendrecht D1 Derby D1 0-1
Pollux D1 Etten-Leur D1 3-1
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 3-1
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 2-2
Gouda D1 Westland D1 0-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-1
Forescate D1 Pollux D1 2-1
Westland D1 Groen-Geel D1 1-0
Etten-Leur D1 Barendrecht D1 0-0
Derby D1 Rapid D1 1-3
IJssel D1 Gouda D1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Gouda D1 Derby D1 3-2
Rapid D1 Etten-Leur D1 1-1
Barendrecht D1 Forescate D1 1-2
Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Ypenburg D1 Westland D1 3-0
Groen-Geel D1 IJssel D1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Forescate D1 Rapid D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Barendrecht D1 1-1
Pollux D1 Ypenburg D1 3-1
IJssel D1 Westland D1 3-1
Derby D1 Groen-Geel D1 0-3
Etten-Leur D1 Gouda D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Ypenburg D1 IJssel D1 1-2
Barendrecht D1 Pollux D1 1-0
Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-2
Gouda D1 Forescate D1 1-2
Groen-Geel D1 Etten-Leur D1 3-2
Westland D1 Derby D1 4-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Derby D1 IJssel D1 1-1
Barendrecht D1 Ypenburg D1 1-0
Forescate D1 Groen-Geel D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Gouda D1 1-0
Pollux D1 Rapid D1 0-0
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Rapid D1 Barendrecht D1 2-1
Gouda D1 Pollux D1 2-4
Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1
Westland D1 Forescate D1 2-2
IJssel D1 Etten-Leur D1 1-2
Derby D1 Ypenburg D1 1-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Forescate D1 IJssel D1 5-1
Berkel-Rodenrijs D1 Westland D1 3-2
Etten-Leur D1 Derby D1 4-3
Pollux D1 Groen-Geel D1 1-1
Barendrecht D1 Gouda D1 2-2
Ypenburg D1 Rapid D1 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Ypenburg D1 Etten-Leur D1 2-1
Forescate D1 Derby D1 3-3
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 2-0
Pollux D1 Westland D1 0-1
Barendrecht D1 Groen-Geel D1 2-1
Rapid D1 Gouda D1 2-5
ZONDAG 17 MAART 2019
Gouda D1 Ypenburg D1 2-1
Groen-Geel D1 Rapid D1 2-1
IJssel D1 Pollux D1 4-4
Derby D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-2
Etten-Leur D1 Forescate D1 1-2
Westland D1 Barendrecht D1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Ypenburg D1 Forescate D1 2-3
Berkel-Rodenrijs D1 Etten-Leur D1 1-2
Pollux D1 Derby D1 3-1
Barendrecht D1 IJssel D1 1-0
Rapid D1 Westland D1 0-3
Gouda D1 Groen-Geel D1 2-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Derby D1 Barendrecht D1 1-0
IJssel D1 Rapid D1 6-0
Westland D1 Gouda D1 1-0
Groen-Geel D1 Ypenburg D1 0-0
Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-2
Etten-Leur D1 Pollux D1 2-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Gouda D1 IJssel D1 0-1
Rapid D1 Derby D1 2-1
Barendrecht D1 Etten-Leur D1 1-2
Pollux D1 Forescate D1 1-1
Ypenburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0
Groen-Geel D1 Westland D1 1-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Derby D1 Gouda D1 1-2
IJssel D1 Groen-Geel D1 3-1
Westland D1 Ypenburg D1 1-0
Berkel-Rodenrijs D1 Pollux D1 1-1
Forescate D1 Barendrecht D1 3-0
Etten-Leur D1 Rapid D1 2-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Ypenburg D1 Pollux D1 3-1
Barendrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-0
Rapid D1 Forescate D1 1-0
Gouda D1 Etten-Leur D1 2-1
Groen-Geel D1 Derby D1 2-3
Westland D1 IJssel D1 2-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Forescate D1 Gouda D1 4-1
Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 3-3
Pollux D1 Barendrecht D1 2-1
IJssel D1 Ypenburg D1 3-2
Derby D1 Westland D1 3-0
Etten-Leur D1 Groen-Geel D1 2-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Westland D1 Etten-Leur D1 3-0
Groen-Geel D1 Forescate D1 2-1
Gouda D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-0
Rapid D1 Pollux D1 2-0
Ypenburg D1 Barendrecht D1 3-0
IJssel D1 Derby D1 2-0