header foto header foto
Dames 01
 

Dames 01

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Jacqueline Peemen
Coach Jos Vermeulen
Trainer Jos Vermeulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 IJssel D1 12:45
Berkel-Rodenrijs D1 Etten-Leur D1 12:45
Gouda D1 Groen-Geel D1 12:45
Pollux D1 Derby D1 12:45
Rapid D1 Westland D1 12:45
Ypenburg D1 Forescate D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland D1 13 26 8 2 3
2 Forescate D1 13 25 7 4 2
3 Berkel-Rodenrijs D1 12 24 7 3 2
4 Pollux D1 13 21 6 3 4
5 Etten-Leur D1 13 20 6 2 5
6 Groen-Geel D1 13 18 5 3 5
7 Rapid D1 13 17 4 5 4
8 Ypenburg D1 13 15 4 3 6
9 Barendrecht D1 13 15 4 3 6
10 IJssel D1 13 13 3 4 6
11 Gouda D1 13 12 3 3 7
12 Derby D1 12 6 1 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs D1 12:45 uit
31 mrt VMHC Pollux D1 12:45 thuis - Veld 2
7 apr Hockeyclub Barendrecht D1 12:45 uit
14 apr G.H.C. RAPID D1 n.n.b thuis - Veld 2
14 apr !Reservering Techniektraining jeugd n.n.b thuis - Veld 1
5 mei Goudse MHC D1 n.n.b uit
12 mei Groen-Geel D1 n.n.b thuis - Veld 2
12 mei !Reservering Techniektraining jeugd n.n.b thuis - Veld 1
19 mei HV Westland D1 n.n.b uit
26 mei HC De IJssel D1 n.n.b thuis - Veld 2
2 jun H.C. Derby D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Derby D1 Forescate D1 1-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-0
Etten-Leur D1 Ypenburg D1 5-0
Westland D1 Pollux D1 2-1
Groen-Geel D1 Barendrecht D1 2-1
Gouda D1 Rapid D1 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ypenburg D1 Gouda D1 3-1
Forescate D1 Etten-Leur D1 0-1
Pollux D1 IJssel D1 1-0
Barendrecht D1 Westland D1 0-3
Rapid D1 Groen-Geel D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Derby D1 6-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Forescate D1 Ypenburg D1 0-0
Groen-Geel D1 Gouda D1 3-1
Westland D1 Rapid D1 6-3
IJssel D1 Barendrecht D1 1-2
Derby D1 Pollux D1 0-2
Etten-Leur D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Rapid D1 IJssel D1 3-2
Barendrecht D1 Derby D1 0-1
Pollux D1 Etten-Leur D1 3-1
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 3-1
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 2-2
Gouda D1 Westland D1 0-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate D1 Pollux D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-1
Westland D1 Groen-Geel D1 1-0
IJssel D1 Gouda D1 2-1
Derby D1 Rapid D1 1-3
Etten-Leur D1 Barendrecht D1 0-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Ypenburg D1 Westland D1 3-0
Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Barendrecht D1 Forescate D1 1-2
Rapid D1 Etten-Leur D1 1-1
Gouda D1 Derby D1 3-2
Groen-Geel D1 IJssel D1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Forescate D1 Rapid D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Barendrecht D1 1-1
Pollux D1 Ypenburg D1 3-1
IJssel D1 Westland D1 3-1
Derby D1 Groen-Geel D1 0-3
Etten-Leur D1 Gouda D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Ypenburg D1 IJssel D1 1-2
Barendrecht D1 Pollux D1 1-0
Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-2
Gouda D1 Forescate D1 1-2
Groen-Geel D1 Etten-Leur D1 3-2
Westland D1 Derby D1 4-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate D1 Groen-Geel D1 2-1
Berkel-Rodenrijs D1 Gouda D1 1-0
Pollux D1 Rapid D1 0-0
Barendrecht D1 Ypenburg D1 1-0
Derby D1 IJssel D1 1-1
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Rapid D1 Barendrecht D1 2-1
Derby D1 Ypenburg D1 1-4
IJssel D1 Etten-Leur D1 1-2
Westland D1 Forescate D1 2-2
Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-1
Gouda D1 Pollux D1 2-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Ypenburg D1 Rapid D1 1-1
Etten-Leur D1 Derby D1 4-3
Forescate D1 IJssel D1 5-1
Barendrecht D1 Gouda D1 2-2
Pollux D1 Groen-Geel D1 1-1
Berkel-Rodenrijs D1 Westland D1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Ypenburg D1 Etten-Leur D1 2-1
Forescate D1 Derby D1 3-3
Pollux D1 Westland D1 0-1
Barendrecht D1 Groen-Geel D1 2-1
Rapid D1 Gouda D1 2-5
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 2-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Groen-Geel D1 Rapid D1 2-1
Westland D1 Barendrecht D1 2-1
IJssel D1 Pollux D1 4-4
Etten-Leur D1 Forescate D1 1-2
Gouda D1 Ypenburg D1 2-1